РубрикиБез рубрики

Путінські загрози для США

Загрози, що безперервно продукує Путін, не обмежуються внутрішніми кордонами Росії або сусідніми з нею державами, вони досягли того рівня, коли чинять прямий вплив на внутрішню політику Сполучених Штатів, зазначив у середу під час конференції на підтримку України в Конгресі США директор з питань прав людини американського Інституту Маккейна Девід Крамер, передає «Укрінформ».

«Путін створює прямі загрози для США. Ми бачимо це в пропаганді, яку транслюють (англомов-ні —  ред.) російські медіа Russia Today та Sputnik. Ми бачимо також прояви корупції: підкупи російськими грошима, спроби впливу на результати виборів у різних країнах, що відбувалося нещодавно в Європі, а зараз і в Штатах шляхом хакерського зламу комітету Демократичної партії та інших уста-нов», — наголосив Девід Крамер. Характеризуючи загальний рі-вень загроз, які створює Кремль, експерт класифікував їх на кілька рівнів.

Перший, за його словами, стосується самих громадян РФ, які виступають проти правлячого режи-му в Росії. Їх залякують і вбивають, як це було з Борисом Нємцовим.

Наступний рівень загрози — це країни-сусіди, «які мають бажання приєднатися до євроатлантичної спільноти, стати членами Євросоюзу або НАТО та підтримують відповідну взаємодію з цими організаціями». У цьому зв’язку експерт зауважив, що Путіну не потрібна успішна Україна, Грузія, Молдова чи будь-яка інша сусідня держава. «Я думаю, надзвичайно важливо для політики США разом з Європою залишати взаємодію з цими країнами, допомагати їм по-збутися цих ризиків та просуватися вперед у їх намаганні приєднатися до НАТО і ЄС», —  зазначив Девід Крамер.

Третій рівень загроз приходить з діями росіян за межами спільних кордонів РФ із сусідами, наприклад у Сирії, або у вигляді підтримки Ірану чи навіть таких режимів, як Північна Корея. Росія, за словами експерта, створює там вакуум, а потім західні лідери збираються в Москві або Сочі та просять Путіна допомогти в розв’язанні кризи.

«Ми самі для себе збільшуємо ризик від російської загрози, коли проявляємо слабкість, приділяємо недостатній інтерес до країн, що межують з РФ, та не приймаємо необхідних рішень щодо протистояння загрозам у світових масштабах, які створює Путін», —  наголосив американський експерт.

Він також зауважив, що Сполучені Штати мали б давно діяти рішучіше в регіоні, у тому числі надати Україні зброю. «Якщо ми не дамо цієї підтримки, ми залишимо Україну, Грузію, Молдову та інші країни в дуже хиткій та небезпечній позиції», —  переконаний Девід Кремер.

Переглядів: 509
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua