РубрикиПозиція

Олег Ляшко: Якщо не знизити тарифи — люди просто вимруть

Депутати з фракції Радикальної партії останні два тижні блокували трибуну з вимогою знизити ціну на газ для населення та притягнути до відповідальності високопосадовців за корупцію.

Мільйони українців ще не оговталися від попереднього підвищення тарифів на комуналку, як тут — новий удар. Першим же рішенням новообраний прем’єр Гройсман розпорядився збільшити тарифи майже вдвічі… І це в той час, як з’ясувалося, що найвищі високопосадові особи держави упродовж двох років обкрадали країну на мільйони за допомогою корупційних схем…

Що таке ті загадкові «офшори», після скандалу з якими вся Європа стала на вуха і лише українська влада сором’язливо мовчить? Це корупційні схеми, за допомогою яких високопосадовці ховали свої статки, щоб не сплачувати податки до держбюджету. А несплачені податки — це неіндексовані пенсії і зарплати, це високі ціни на газ, це дорогі ліки, закриті школи і дитсадки, невідремонтовані дороги… Показово, що Антикорупційне бюро, на діяльність якого було виділено півмільярда гривень, корупційними діями представників влади не зацікавилося.

Саме тому Радикальна партія два останні тижні блокувала трибуну парламенту і вимагала створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування офшорів Президента Порошенка, міністра фінансів Данилюка, голови НБУ Гонтаревої, заступника секретаря РНБО Гладковського та інших, а також зниження ціни на газ для населення, яку урядовці тишком-нишком підвищили, щоб змусити простих людей платити за свою корупцію.

Як відомо, уряд нібито знизив тариф на газ для населення із 7200 гривень за тисячу кубів до 6880, але одночасно скасував пільгові 1200 кубів газу, які надавалися по ціні 3600 гривень. Таким чином, більшість українців, які вкладалися у пільгову норму, сплачуватимуть вдвічі більше.

Ляшко нагадав, що пільгові тарифи були здобутком Тарифного майдану, ініційованого Радикальною партією. Однак новий уряд розпочав свою роботу з того, що вкрав це досягнення, яке з таким трудом вдалося вибити протестуючим у старого уряду.

Утім, ще більше за підвищення тарифів радикалів обурила заява віце-прем’єра Павла Розенка про те, що селяни мають відмовитися від газу. У відповідь Ляшко запропонував відмовитися від недолугих міністрів.

«Баба з дідом у селі не знають, як корові хвоста підняти, щоб побачити ті альтернативні технології, про які розповідають розумники-міністри в Києві. Про яку відмову від газу може йтися, якщо люди свого часу останню копійку віддали, щоб газифікувати власну хату?! Держава ні тоді, ні зараз не допомагала. Печей, щоб дровами топити, в селах вже не знайдеш. Без газу — хоч в домовину лягай. Але ці «діти асфальту» з Кабміну цього не зрозуміють, користі з них — як з козла молока», — не втримався від гострих епітетів нардеп.

Ляшко пообіцяв, що він та його однопартійці боротимуться за права простих людей до кінця і не припинять блокування трибуни до повного виконання їхніх вимог.

Галина ПЕЧЕРИЦЯ.

Переглядів: 1839
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua