РубрикиАкція

Згадуючи померлих від СНІДу

У кожну третю неділю травня відзначається Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу. Одесити цього року підтримали ініціативу акцією, яку провели на площі перед обласною державною адміністрацією.

Кілька десятків волонтерів з громадських організацій виклали десятиметрову червону стрічку як символ підтримки людей, котрих зачепила інфекція, роздавали перехожим червоні стрічки, інформаційні матеріали, переконували людей проходити обстеження на ВІЛ-інфекцію. Активісти тримали плакати з гаслами: «Лікування гепатиту С — за гроші міськради», «Безкоштовна діагностика», «Припиніть «експерименти» із соціальною політикою», «Почати роботу координаційної ради ВІЛ—СНІДу» тощо.

Волонтери розклали на асфальті полотно із численних зшитих різнокольорових клаптиків, на кожному з яких — ім’я та вік людини, померлої від СНІДу.

Як прокоментувала голова громадської організації «Віра, Надія, Любов» Тетяна Семикоп, це полотно — квілт, виконаний у пам’ять про друзів і родичів, померлих від СНІДу. Шкода, але щороку до квілту додаються десятки нових клаптиків, адже хвороба, нехай і контрольована дороговартісними ліками, продовжує розкошувати на людській безпечності.

Учасники акції передали до облдержадміністрації лист, адресований голові ОДА Міхеілу Саакашвілі, в якому наполягають на відновленні роботи координа-ційної ради з проблем подолання ВІЛ—СНІДу, що, на їхнє переконання, працювала успішно, проводячи серед населення відповідну роз’яснювальну роботу та сприяючи медико-соціальному супроводу ВІЛ-позитивних громадян.

За інформацією фахівців Одеського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, нині на обліку там перебувають 10836 осіб, у тому числі 732 дитини, у 35 з них — СНІД.

Яна СТАСІНА.

Переглядів: 3402
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua