РубрикиБез рубрики

Вирок Савченко чи Росії?

Вирок Надії Савченко оголошений: суд у російському Донецьку Ростовської області визнав її винною і засудив на 22 роки колонії

Одразу після оголошення вироку, який зачитували два дні поспіль, надійшли реакції зі світу. Президент України Петро Порошенко виступив зі зверненням, у якому повідомив, що готовий обміняти на Савченко двох російських військово-службовців Єрофєєва та Александрова. За словами Порошенка, Україна ніколи цей вирок не визнає. Адвокати Савченко нагадують, що питання про можливу передачу вирішуватиметься після набуття вироком законної чинності.

Те, що вирок Надії Савченко буде обвинувальним, сумнівів не викликало ні в кого. Питання було лише у підсумковому порядку цифр. У результаті — 22 роки колонії і 30 тисяч рублів штрафу (це трохи менше від 500 доларів США).

РубрикиБез рубрики

Удар у серце Євросоюзу

Чому Брюссель не здолав терористичну загрозу та як доведеться змінитися Європі

Те, що сталося у Брюсселі, точно не є неочікуваним — якщо, звісно, так можна говорити про криваві теракти, що забрали кілька десятків життів.

Про небезпеку «повторення Парижа» говорили всі, хто аналізує безпекові теми та пише про них. Брюссель — як і Рим та ключові міста Німеччини — називали серед найімовірніших наступних цілей терористів.

Ця небезпека не була секретом також для бельгійської влади. І це може підтвердити кожен, хто мав нагоду опинитися в Брюсселі в останні місяці. Автоматники на вході до всіх хоч трохи важливих будівель; постійні повідомлення про необхідність бути обережним; навіть закриття метро у періоди найбільшої небезпеки — це лише зовнішні «атрибути» антитерористичної операції, що тривала від минулого листопада.

РубрикиБез рубрики

Яйця для кремлівської Феміди

Звісно, жбурляти яйця у дипломатичні установи недобре, та саме такою — емоційною, але виправданою — була реакція одеситів на вирок, який оголосила українській льотчиці Надії Савченко російська Феміда.

Ще кілька днів тому до генерального консульства РФ в Одесі містяни несли квіти, дитячі іграшки, висловлюючи після трагедії на аеродромі в Ростові-на-Дону, де розбився літак і загинуло 62 особи (в тому числі восьмеро громадян України), співчуття і солідарність. У середу ж одеситів сюди привів гнів та обурення, зумовлені вердиктом кремлівського судилища над нашою Надією.

РубрикиБез рубрики

У кого є стратегія, у того є майбутнє

Як побудувати оптимальну стратегію розвитку господарства? Які джерела фінансування для цього обрати? Як спілкуватися із кредитором однією мовою? Як ефективно управляти ризиками та використовувати інноваційні технології? На ці та інші питання успішної взаємодії з банками, постачальниками та іншими партнерами дала відповідь та навчила аграріїв Одещини освітньо-тренінгова програма «Точка росту».

Одеса — одне з 12 міст України, де в рамках цієї освітньої програми під егідою представництва Світового банку експерти компанії BASF — одного зі світових лідерів із захисту рослин та Міжнародної фінансової корпорації (IFC) — найбільшого глобального інституту розвитку провели навчальні семінари для представників великих та середніх агрогосподарств. Загалом у програмі взяли участь близько 240 українських аграріїв із загальним земельним банком до мільйона гектарів сукупної площі угідь. Мета програми — навчитися, як за допомогою інновацій та додаткового фінансування збільшити чистий прибуток з кожного гектара.

РубрикиБез рубрики

Інформує СБУ

Дистабілізатори із «ЛНР»

Співробітники Служби безпеки України затримали в Одесі п’ятьох членів диверсійної групи так званої «ЛНР», які планували вчинити терористичні акти на південному сході України.

Правоохоронці встановили, що за вказівкою російських кураторів терористи повинні були здійснити збройний напад на один із пенітенці-арних закладів та підірвати вибуховий пристрій під час релігійного свята. За задумом ватажків, ці теракти дестабілізували б суспільно-політичну ситуацію в південно-східному регіоні, зокрема через провокування міжнаціонального конфлікту.

Під час обшуків за місцями проживання диверсантів співробітники спецслужби вилучили понад кілограм пластиду, дві протипіхотні міни, чотири гранатомети, дві гранати та стрілецьку зброю.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua