РубрикиБез рубрики

«Конверт» для терористів

Співробітники Служби безпеки України провели масштабну спецоперацію та припинили діяльність конвертаційного центру, через який фінансувалися терористичні організації «ДНР/ЛНР».

«Конверт» обслуговував майже п’ятдесят під-приємств з Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської областей, Києва та Харкова. Клієнти переводили гроші у готівку через безтоварні операції, а також легалізовували кошти, отримані з сумнівних джерел, з приховуванням від оподаткування. Щомісячний обіг конвертцентру становив майже 50 мільйонів гривень.

Зловмисники працювали в різних містах України. Співробітники Одеського управління СБУ затримали у Дніпропетровську бухгалтера, у Миколаєві — юриста, в Одесі — організатора конвертаційного центру, слідчі дії проводилися у Києві, Харкові та Львові. Серед учасників незаконного бізнесу були колишні співробітники управління МВС у Луганській області, які також затримані правоохоронцями. Встановлено, що частина грошей, отриманих від діяльності «конверта» переправлялася на фінансування незаконних збройних формувань так званих «ДНР/ЛНР».

Під час обшуків у приміщеннях конвертцентру в кількох містах співробітники спецслужби вилучили понад півсотні печаток комерційних структур, у тому числі фіктивних, 14 тисяч доларів, три тисячі євро та документацію, яка підтверджує здійснення фінансових оборудок.

Заблоковано 65 рахунків конверцентру у 23 банківських установах, у тому числі з російським капіталом. У 17 банках уже накладено арешт на більш як п’ять мільйонів гривень. Перевірка триває.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Проводяться невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до конвертаційного центру.

Прес-центр Служби безпеки України.

Переглядів: 360
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua