РубрикиБез рубрики

Енергоощадливі новобудови

1 січня у Німеччині набрали чинності нові суворі правила в галузі будівництва, згідно з якими, зокрема, буде практично заборонено опалення нових будівель без використання відновлюваних джерел енергії.

Отже, всім, хто хоче звести нову будівлю в Німеччині, тепер доведеться враховувати, що загальна теплова потужність традиційних джерел опалення, як-от електричні обігрівачі та газові котли, повинна становити не більше 25 відсотків від загальної проектної потужності системи опалення.

У брошурі, виданій Федеральною асоціацією поновлюваних джерел енергії (BEE) Німеччини, зазначається, що поєднання бойлерної і сонячної систем опалення є найефективнішим з точки зору енерговитрат, а тому — найпривабливішою системою для опалення нових будівель.

Відповідно до нових німецьких правил, газові і рідкопаливні котли є найменш ефективними, тож вони можуть використовуватися тільки у поєднанні із сонячною тепловою системою.

За новими будівельними правилами надається перевага й різним технологіям, що використовують принцип теплового насоса. Як зазначається у брошурі BEE, теплові насоси найефективніше застосовувати у поєднанні з електроенергією, отриманою на сонячних панелях. Відтак виробники теплових насосів зараз в очікуванні вигод від запровадження нових правил.

Однак це ще не повна заборона на системи опалення, в основі яких — викопне паливо, як це зроблено у Данії. Такі системи можуть використовуватися як частина заходів із санації старих будівель.

У нових правилах йдеться і про те, що коли при спорудженні нового будинку все ж планується використовувати газові котли, то ізоляція такої будівлі має бути надзвичайно ефективною.

Переглядів: 352
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua