Маймо і честь, і повагу

Важко не погодитися з Ліною Костенко, що на поведінку української влади не можна дивитися без валідолу...

Кричать: «Дайте світло, в Криму — люди!..» А хіба в Криму не було людей до російської окупації?! Хіба ті «люди» не мали воду, електрику, хліб тощо? Мали, все мали! Тоді чому в Крим з танками й озброєним військом прийшов російський загарбник? Прийшов, підняв гарматні стволи і вимагає для своїх вояків-танків-авіації води, електроенергії, хліба. Й українська влада не заявляє: виведіть окупаційні війська — і Крим негайно отримає все необхідне! Ні! Українська влада не розпочинає боротьбу за визволення окупованих територій усіма можливими засобами; не вимагає мільярдних штрафів за окуповані кримські землі, заводи, порти тощо, за злочинне порушення Договору про дружбу і гарантію територіальної цілісності, за недотримання гарантії економічної, політичної і територіальної цілісності в обмін на відмову від ядерної зброї, за убитих і поранених російським загарбником українських хлопців, за зруйновану економіку тощо, а... підписує міжнародний договір з ворогом на поставку в Крим електроенергії-хліба-м’яса і т. д., і в тому договорі Крим називають не українською землею, а Кримським федеральним округом Росії! Підписує і старанно виконує. Значить — згодна! Це що? Ідіотизм чи зрада? Завтра Росія, тикаючи штиком у цей «документ», кричатиме, що Україна сама, добровільно відмовилася від Криму!..

І коли кримські татари, бачачи колабораціоністську, продажно-комерційну поведінку Києва, розпочали самостійну боротьбу за визволення Криму, блокуючи щедру антидержавну допомогу загарбникові; розпочали робити те, що зобов’язана робити влада, виконуючи Конституцію України, то українські правителі не взялися допомагати патріотам Криму, не завимагали виведення окупаційних військ — і тоді Крим негайно отримає все необхідне для нормального життя. Ні! Київ почав лякати Україну штрафними санкціями від ворога, від окупанта! За що? За те, що Україна не подає світла на свою українську територію, за те, що не допомагає окупаційній владі вкорінюватися, зміцнювати своє окупаційне становище?! За те, що не допомагає новітньому Гітлеру, який загарбав Україну, — не постачає йому хліба, м’яса, електроенергії?!.

Бандит украв автомобіль, користується ним, та ще й вимагає від колишнього власника, аби той регулярно заправляв автомобіль пальним, бо... Будуть штрафні санкції!..

Більшого ідіотизму важко придумати. Хто за цей маразм відповість? І — коли? Скільки ще український народ терпітиме на своїй шиї цю зрадливо-недолугу владу, яка виставляє велику Україну на всесвітнє посміховисько?!

Люди, українці! Невже справді праві були Куліш і Маланюк, коли писали, що ми — народ без пуття, без честі і поваги?! Та ні ж, ні! Я не згоден! Український народ має і честь, і повагу і велику славну історію! Але вожді... Геть боягузливих, зрадливих вождів! Геть! І буде честь, і буде Шлях, і буде — Слава Україні!

Степан ЛАБУНСЬКИЙ.
м. Іллічівськ-Чорноморськ.

Переглядів: 2442
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua