В очікуванні на прийом

Відкритий лист голові Одеської обласної державної адміністрації Міхеілу Саакашвілі

Шановний пане голово!

Після кількамісячної спроби дочекатися вашого особистого прийому (подання моє на ваше ім’я зареєстроване 6 липня 2015 р. у відділі роботи зі зверненнями громадян під № Б-2704-вз/п/08) мушу тепер звернутися до вас з відкритим листом — через газету.

Спонукала мене до цього, з одного боку, надія таки добитися вирішення своєї (а згодом і багатьох тисяч таких, як я) проблеми повернення викрадених у мене організованою злочинною групою посадових осіб грошових коштів, а з другого — посприяти певною мірою і вам у відлагодженні роботи держадміністрації до такого рівня, аби важливі її ланки, як і інші державні та правоохоронні, судові структури, діяли відповідально і злагоджено — як вивірений механізм служіння людям на основі законодавства.

Щодо суті справи. Близько шести років тривала тяганина досудового слідства з кримінальної справи стосовно посадових осіб кредитної установи, котрі обікрали вкладників на 500 мільйонів гривень. Протягом цього часу в результаті незаконних дій працівників прокуратури Одеської області, слідчих СУ ГУ МВС України в Одеській області, а також судді Київського райсуду м. Одеси мене особисто, як і багатьох інших постраждалих громадян, із потерпілого і цивільного позивача у кримінальному провадженні маніпуляційними прийомами перетворено на... звичайного свідка і на цій основі позбавлено права в ознайомленні з матеріалами кримінального провадження, одержанні копій процесуальних документів, допуску до суду, можливості підтримання цивільного позову та апеляційного оскарження вироку суду. У той же час упродовж кількох років у засобах масової інформації не раз і не два з’являлися публікації щодо нечесних прийомів керівництва кредитної установи і бездіяльності правоохоронців. Однак це чомусь не послужило підставою тим, хто повинен був відповідним чином реагувати застосуванням закону і покарати порушників конституційних прав громадян України на відшкодування їхніх матеріальних і моральних втрат.

Оскільки спроби повернення викрадених у тисяч громадян України коштів у законний спосіб тільки зазнавали спротиву з боку працівників прокуратури, судових органів, зокрема й апеляційного суду Одеської області, то у цьому вбачаються переконливі докази корупційних діянь. Про це і про конкретні задокументовані факти їхнього прояву я і прагну викласти особисто вам, пане голово, з надією, що саме вашою волею буде покладено край багаторічним махінаціям, які здійснюються в Одесі.

Самочинство, беззаконня у нас триває, на мій погляд, через те, що наші чиновники різних рангів у роботі зі зверненнями громадян проявляють дивну байдужість — чимось зумовлену чи кимось простимульовану? На такі думки наводять і приклади гальмування ними зу-стрічей громадян з вищим керівництвом адміністрації. Вони то повідомляють номери телефонів, за якими рекомендують з’ясувати просування черги і дату прийому, то повідомляють, що голова обладміністрації особистих прийомів громадян... не веде.

То чи можна у цих умовах сподіватися, що Правда і Закон торжествуватимуть у нас? Хочеться вірити, пане голово, що ви не втомитесь у цій нелегкій справі наведення порядку й справедливості на Одещині, за яку так гаряче і щиро взялися. Зокрема й у притягненны до відповідальності корупціонерів з організованої злочинної групи посадових осіб кредитної установи та їхніх покровителів.

Саме із задокументованими проявами (доказами) вищезазначеного я й прошусь до вас на прийом.

З повагою та надією

Анатолій БАЗЕЛЮК.
м. Одеса.

Переглядів: 990
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua