РубрикиБез рубрики

Планета елегантного віку

Три насичених позитивними емоціями дні провели одеські пенсіонери в музеї коньяку «Шустов», де відбувалася унікальна для всієї України подія — фестиваль активного довголіття «Планета довгожителів».

На свято, яке щороку проводить в Одесі громадська організація «ІТ-бабусі», прийшли молоді душею пенсіонери, готові вчитися, розвиватися, радіти життю.

— Нинішній фестиваль був особливим, соціально спрямованим, — розповідає його організатор, керівник ГО «ІТ-бабусі» Ольга Філіппова. — Крім оздоровчих та мистецьких подій, у рамках фестивалю проходили такі незвичні для пенсіонерів заняття, як медіа-студія «Як не потрапити в пастку телевізора», «Прозора антикорупційна школа» та уроки ведення дискусії від Одеського відділення Федерації дебатів України.

Одеських пенсіонерів, учасників «Планети довгожителів», тепло привітала радник голови облдержадміністрації Марія Гайдар. Вона говорила про те, що втрачений зв’язок між поколіннями необхідно відновити, тому що сьогодні, як ніколи, молодь потребує  теплоти, мудрості, життєвого досвіду людей старшого віку, а пенсіонерам необхідна підтримка молодих.

Директор музею коньяку «Шустов» Людмила Шевченко вручила найстаршим і найвідданішим волонтерам організації «ІТ-бабусі» пам’ятні подарунки. Добрими словами підтримала учасників фестивалю директор департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Олена Китайська.

У рамках «Планети довгожителів» відбулися збір допомоги та розіграш лотереї на користь літніх людей-переселенців, які вимушено залишили свої домівки. До речі, у фестивалі взяли активну участь пенсіонери, які переїхали до Одеси з Донецька. Пляшка марочного коньяку «Десна» завдяки щасливій лотереї дісталася найсучаснішій

ІТ-бабусі Ладі Бондаревій, яка у свої 87 років закінчила комп’ютерні курси і стала блогером.

Свято закінчилося показом мод для дам елегантного віку. На по-діумі дефілювали моделі, дехто з них — уже прабабусі, демонструючи розкішні сукні від художника-модельєра Олени Калмикової. Спонсором показу колекції став «Трумен» — клуб для справжніх друзів.

Фестиваль «Планета довгожителів» проходив у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» за підтримки фонду

«Пам’ять. Відповідаль-ність. Майбутнє». Медіа-партнером виступила газета-довгожителька «Чорноморські новини».

Олена ВОЛИНСЬКА.

Переглядів: 446
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua