РубрикиНа Думській

Під вибори знову згадали про МАФи

Одеська мерія (чи то з нагоди зими, чи то очікуваних місцевих виборів) активно взялася наводити лад як у центральній частині, так і на околицях міста. Під роздачу потрапили сміттєві баки, пункти приймання склотари й металобрухту, наливайки, а також МАФи, які, мовляв, зовсім не вписуються в екстер’єр нашого міста до того ж ще й торгують з порушенням законодавства і санітарних норм.

На черговому засіданні міськвиконкому ухвалено важливі для благоустрою Одеси рішення. Одне з них стосується пунктів прийому склотари, які насправді є нічим іншим, як звичайними наливайками. Їх, за словами мера, збираються знести. Два з таких виявлено в Суворовському районі. Ті ж пункти, які реально займаються прийманням вторинної сировини — скла, паперу, брухту (і таки потрібні місту), планується впорядкувати, розробивши для них єдиний архітектурний зразок.

На цьому, втім, не зупиняться. Щоб унеможливити приймання такими пунктами покришок від люків, частин металевого паркану чи інших елементів малих декоративних форм з вулиць міста, виконком усерйоз займеться питанням контролю над ними. Принаймні, у цьому запевняють чиновники. Планується створити муніципальні пункти або знайти компанію-контролера, яка приноситиме дохід у міський бюджет. Відповідне доручення дано департаменту муніципальної безпеки й управлінню торгівлі.

Посилять контроль і за компаніями, які відповідають за вивезення сміттєвих відходів. Як зауважили на засіданні виконкому, деякі з них економлять на утилізації, встановлюючи менше від домовленої кількості контейнерів у житлових кварталах. До того ж багато сміттєвих баків не мають покришок, відтак навіть після вивезення сміття на землі залишаються купи побутових відходів. З недобросовісними господарями мерія обіцяє розірвати контракти. Їм за-пропонували або прибирати за собою, або забратися з ринку.

Після сміттєвої критики перей-шли до МАФів. Невеличкі магазинчики, які встановлені нелегально, без відповідних дозвільних документів, знесуть і з їхніми власни-ками в майбутньому міськрада не збирається мати справу. «Ви-далятимуть» порушників їхнім же коштом.

Іванна ДЕРЕВ’ЯНКО.

Переглядів: 3463
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua