РубрикиАкція

Без порушень, хоч і з інцидентом

У неділю, 13 вересня, центром Одеси пройшли учасники маршу на підтримку політв’язнів — активісти «Правого сектора», ВО «Свобода» ультрас «Чорноморця», громадських організацій «Сокіл» та «С-14», корпусу «Азов».

Ходу за маршрутом Соборна площа — парк ім. Т.Г. Шевченка активісти присвятили Андрієві Медведьку та Денисові Поліщуку, котрі, як зазначалося в прес-анонсі акції, «утримуються в казематах режиму за фіктивним звинуваченням». Йдеться про 25-річного Андрія Медведька та 26-річного Дениса Поліщука, заарештованих на початку літа у Києві за підозрою у вбивстві журналіста та письменника Олеся Бузини, відомого своїми проросійськими поглядами і застреленого в квітні цього року.

Слід зауважити: хода була анонсована ще до арештів одеських активістів «Автомайдану» та «Правого сектора», які набули широкого розголосу й особливо загострили увагу до нашого міста як з боку ЗМІ (звісно, не тільки українських), а й правоохоронних структур. Остерігаючись ескалації, дехто навіть зажадав відмінити футбольний матч, який ввечері мав відбутися на «Чорноморці»...

Під час маршу центральними вулицями міста, який проходив організовано і в щільному супроводі правоохоронців, його учасники вигукували гасла на підтримку ув’язнених, запалювали димові шашки та фаєри. Біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбулися віче та невеличкий концерт.

Там же стався й інцидент. Парочка людей похилого віку (як для стороннього ока, обоє виглядали на добрячому підпитку) взялася з’ясовувати стосунки з мітингувальниками. При спробі відвести їх убік зчинилася штовханина, під час якої учасник маршу, не розібравшись у ситуації, застосував сльозогінний газ, від чого постраждав міліціонер.

За оцінкою самих правоохоронців, під час маршу «Свободу політв’язням» порушень громадського порядку не допущено. «Після його завершення між активістами одного з громадських формувань та двома перехожими виникла словесна перепалка. Аби не допустити конфлікту, до громадян підійшли правоохоронці. У цей час активіст дістав газовий балончик та застосував його до опонента. Пари газу потрапили і в обличчя працівникові міліції... Його здоров’ю нічого не загрожує», — констатують в обласному управлінні МВС.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

Переглядів: 3490
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua