РубрикиБез рубрики

Відродження починається з Півдня

Міхеіл Саакашвілі представив журналістам нових голів чотирьох районів області. Кожен з кандидатів — по-своєму унікальна особистість.

Громадському активістові Валентині Стойковій голова ОДА запропонував посаду під час «круглого столу» щодо боротьби з корупцією, коли вона зазначила, що в ра-йонній владі потрібно всіх розігнати і набрати нових. Такий радикалізм припав до душі очільнику області. І хоча в команді Саакашвілі віддають перевагу молодим, пані Валентина пройшла всі тести та співбесіди на «відмінно» і має намір очолити Ізмаїльський район.

Олексій Смоляр — капітан далекого плавання і випускник Одеського регіонального інституту управління, як зазначив Саакашвілі, «абсолютно світла нова людина», готовий керувати Овідіопольським районом.

Роман Філінюк багато років живе у Франції. У нього європейська освіта і власний бізнес у Нанті. За словами голови облдержадміністрації, дізнавшись про конкурс, Роман залишив усе і приїхав піднімати область. Попросив найскладнішу ділянку роботи.

Арсен Жумутдінов — кримський татарин, що закінчив Лондонську школу економіки, належить до української інтелектуальної еліти. Мав престижну роботу в Києві, але приїхав на Одещину, щоб працювати у команді Саакашвілі.

Окрім того, голова ОДА представив нове міжфракційне об’єднання депутатів Верховної Ради «Південь України». 23 народні обранці від Одеської, Миколаївської, Херсонської областей об’єдналися, щоб захищати в парламенті інтереси південного регіону країни.

— Сьогодні ми маємо спільні ви-клики: питання національної безпеки та оборони, близькість до окупованої території Криму, загроза з боку Придністров’я, зміцнення наших проукраїнських позицій, здорове і правильне лобіювання інтересів Одеси та Півдня загалом у Верховній Раді, — зазначив голова об’єднання від Одеської області Павло Унгурян.

Міхеіл Саакашвілі наголосив, що планує зробити все можливе, щоб просувати вкрай необхідні для розвитку Одещини законопроекти, які дозволять реформувати митну службу і почати будівництво доріг.

— На останньому засіданні Верховної Ради не пройшли пропозиції, потрібні нам для того, щоб на Одещині розпочалися конкретні зміни. Тому депутати міжфракціійної групи «Південь України» зібралися разом, аби розблокувати ці законопроекти і не допустити, щоб хтось засунув їх під сукно, — переконаний Міхеіл Саакашвілі.

Народний депутат із Херсонщини Андрій Гордєєв зауважив:

— Досі ми були представлені окремими групами. «Південь України» — це наша спільна претензія на лобіювання у парламенті інтересів саме півдня нашої держави.

Народний депутат Тарас Кремінь, що представляє Миколаївщину, зазначив:

— Ми підтримуємо голову Одеської облдержадміністрації, який захищає морський берег, захищає людей, бореться з корупцією. Україна починає відроджуватися з Півдня. Південь починає відродження України!

***

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі на виїзній зустрічі з жителями Овідіопольського району представив нового керівника тутешньої РДА Ігоря Литвинюка.

На своїй сторінці у «Фейсбуці» очільник області написав: «Ми за-провадили новий формат роботи — будемо регулярно влаштовувати виїзні зустрічі ОДА з людьми для вирішення усіх питань на місці. Сьогодні кілька годин провели в Овідіополі. Мої заступники, керівники служб разом зі мною на місці приймали людей, зібрали дуже багато інформації. Після того, як за-пропонованого раніше кандидата на голову районної адміністрації люди зустріли критично, цього разу новий кандидат — Ігор Литвинюк — в цілому сподобався людям. Він відповів на більшість запитань задовільно. Його головне завдання — бути весь час з людьми та все змінити... Люди у нас просто чудові! Головне — показати їм конкретні результати для того, щоб вони повірили у те, що зміни можливі, і вони здатні перевернути гори. Раніше він був підполковником внутрішніх військ, згодом займався підприємницькою діяльністю. В останній рік Ігор Литвинюк активно займався волонтерством, допомагав українській армії».

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 519
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua