РубрикиБез рубрики

Жінка сонячної вдачі

У нашій редакції кожен творчий працівник — це журналіст високого злету і неабиякого хисту. Такою є й Ольга Філіппова, жінка сонячної вдачі, приязна до людей, сповнена нових задумів і планів. Її публікації свідчать про глибоке розуміння людських проблем і способу їх розв’язання.

У Філіппової нема чітко виокремлених тематичних рамок. Їй цікаві і політика, і життя громади, і мистецтво, яке, певно, вабить її все ж чи не найбільше. Не випадково серед її друзів й чимало творчих особистостей.

Ольга — енергійна, заповзятлива людина. Крім суто журналістської праці, сповненої нових зустрічей і вражень, її покликання — ще й громадська робота. Відрадно, що наша колежанка заснувала й очолила громадську організацію активного дозвілля літніх людей «ІТ-бабусі». Про цю ініціативу не раз схвально відгукувалися засоби масової організації. І це цілком закономірно, адже від активного дозвілля стелеться стежина й до активного довголіття, проблема якого нині набирає особливої ваги.

Коли Ольга заповнює анкету, то в графі про навчання пише: «Закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова». Це так, але вона має за плечима ще один, найвищий, навчальний заклад — університет природи. Мало сказати, що вона любить ліс. Ні, треба хутчіше відкрити «Лісову пісню» Лесі Українки та прочитати хоча б такі рядки: «На узліссі і на галяві зеленіє перший ряст і цвітуть проліски та сон-трава...» Це, як пам’ятаєте, про старезний ліс на Волині, на малій батьківщині нашої Ольги Петрівни.

З любові до природи витікає й любов до людей.

Ольга любить ліс, і коли в ньому розквітають квіти, і коли з-під суничних кущів визирають червоні ягідки, і коли спинаються на дужі ніжки боровики...

А що вже господиня, то таких треба пошукати!

Разом з чоловіком Олександром виростили двох доньок. Старша, Людмила, вже й сама журналістка, кореспондент «Чорноморських новин» (що-правда зараз у неї важливіші за репортерські клопоти — виховує донечку-сонечко), а молодша, Марія, опановує медичну професію.

Вітаємо, дорога наша Олечко, з прекрасним ювілеєм! Нехай кожен наступний день подарує тобі багато цікавих подій та позитивних емоцій, буде веселим, яскравим і неповторним. Зичимо довгих років життя, здоров’я, добра, успіхів у всіх починаннях та мирного неба!

Колектив газети «Чорноморські новини».

Переглядів: 411
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua