РубрикиБез рубрики

Кучурган на татамі

Нерідко ми дивуємося якимось заокеанським досягненням і водночас не помічаємо удач своїх земляків. А пишатися маємо чим.

Унікальних результатів досягли вихованці Кучурганського філіалу Роздільнянської ДЮСШ, які опановують дзюдо. На 17 турнірах, у яких впродовж 2014—2015 навчально-спортивного року їм випало взяти участь, посіли 5 перших, 39 других і 58 третіх місць!

Ми попросили тренера Ларису Чигринську розпові-сти, що це були за турніри і в чому секрет вдалих виступів її вихованців.

— За рік, що минув, — повідала Лариса В’ячеславівна, — юні дзюдоїсти з Кучургана взяли участь у шести міжнародних та в чотирьох всеукраїнських змаганнях. А ще — у чемпіонаті Міністерства освіти і науки України, першості Одеської міської федерації з дзюдо та самбо, в кількох клубних турнірах. Було, що на змагання їхали 12 учасників і всі здобували призові місця. Це свідчить, що наші діти талановиті, вони з цікавістю і наполегливістю опановують прийоми боротьби й удосконалюють майстерність. Найбільше золотих медалей отримали Єлизавета Цуркан, Іван Констандогло, Єгор Чекерський та Данило Губенко.

— А як діти проводять літні канікули?

— Для них було влаштовано оздоровчий тренувальний збір на спортивній базі Одеської міської федерації дзюдо і самбо. Юні спортсмени побували на екскурсі-ях у дельфінарії, зоопарку, двічі на день купалися в морі, відвідували дитячі атракціони. Ну і, звісно, щодня тренувалися. Тренування проходили за участі президента ОМФДС, майстра спорту міжнародного класу, багаторазового призера чемпіонатів колишнього Союзу та чемпіона України Віталія Южакова, який, побачивши наших дітей у дії, перейнявся до них особливою симпатією.

Віталій Серафимович розповів юніорам про свій шлях у великий спорт, про те, як інколи тяжко було переборювати труднощі, але кредо «Не здаватися, йти вперед і перемагати» має бути притаманним кожному, хто приходить у спорт.

Незабаром Віталій Южаков проводитиме спортивно-оздоровчий збір у Карпатах, куди запросив і кучурганських спортсменів. Готуємося до поїздки.

— Здійснення всіх добрих задумів потребує, крім організаторських здібностей, ще й фінансової підтримки. Чи є у вас помічники-спонсори?

— Найпершим помічником є мій чоловік Євген Васильович. Він завжди поруч. Вболіває як за тренування, так і за поїздки на змагання. Активність у кожній справі виявляють і батьки. Вони нерідко супроводжують дітей у поїздках, надають посильну фінансову допомогу. Були б щиро вдячні й іншим спонсорам.

Володимир ТРИБУНСЬКИЙ.
Роздільнянський район.

Переглядів: 460
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua