РубрикиБез рубрики

«Південь» у «Зеленому театрі»

Минулої п’ятниці в Одесі відбувся неочікуваний великий концерт відомих українських виконавців у «Зеленому театрі», що в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Вхід для всіх був вільний.

Одеситів розважали: «Oh, My Guts!», «Фіолет», Сашко Положинський (лідер гурту «Тартак»), «Леді Арлет» та «Серцевий напад».

Планувалося, що виступить тільки гурт «Oh, My Guts!», але під Одесою несподівано відмінили великий фестиваль української музики, і команда Impact Hub Odessa запросила артистів з цього заходу виступити на відкритті «Зеленого театру».

«Це прекрасний кейс антикризового менеджменту. Як тільки ми дізналися, що сцену на «Півд-ні» остаточно розбирають і концерти багатьох прекрасних гуртів не відбудуться, то одразу виникла ідея запросити їх усіх виступити в «Зеленому театрі». Зрештою, саме для цього ми його відкриваємо! — прокоментувала ситуацію Наталя Мажарова, PR-менеджер хабу. — У підсумку ми хоч трохи врятували враження про Одесу у багатьох відвідувачів фестивалю, зменшили їхнє розчарування і дали можливість артистам виступити для своїх прихильників».

Хоча ці організаційні зміни відбувалися за лічені години до концерту, захід зібрав близько тисячі відвідувачів і розважав людей до другої ночі. Після концерту під відкритим небом відбулося afterparty в арт-клубі «Шкаф», де грали гурти «Well», «ТОВІ» та «Леді Арлет».

Відновленням «Зеленого театру», відкритого лекторського та концертного майданчика, протягом місяця займалися волонтери молодіжного співтовариства Hub Volunteer Service, яке існує при одеському коворкінгу Impact Hub Odessa. Серед заслуг молоді — боротьба з бур’янами, прибирання сміття, фарбування та встановлення лавок.

У планах волонтерів — провести Wi-Fi, облаштувати дитячий майданчик і велопарковку.

Переглядів: 385
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua