РубрикиОсвіта

П’ятий випуск ліцеїстів

У Військово-Морському ліцеї, передислокованому у квітні минулого року до Одеси через анексію Російською Федерацією Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, відбулася урочиста церемонія випуску ліцеїстів. Атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки отримали 22 випускники.

Переважна більшість юнаків виявила бажання по закінченню ліцею продовжити навчання на факультеті Військово-Морських сил Одеської національної морської академії та у Військовій академії Одеси.

З привітанням і напутнім словом до випускників звернувся командувач Військово-Морських сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук. Випускників і весь особовий склад навчального закладу також привітали представники обласної державної адміністрації, ветеранської громадськості, загальноосвітніх шкіл міста, духовенство, батьки та друзі.

Перший заступник командувача ВМС України контр-адмірал Ігор Тимчук вручив віце-головному старшині Івану Овчару за високі показники у навчанні і спорті, а також за бездоганну дисципліну срібну медаль та атестат з відзнакою. Крім того, ім’я вихідця з Полтавської області занесене до Книги пошани Військово-Морсь-кого ліцею. За зразкову поведінку та високі показники у навчанні цінними подарунками нагороджені віце-головний старшина Іван Овчар, віце-старшина 1-ї статті Сергій Ані-страт та ліцеїст Євген Омеляненко. Відбулися церемонія прощання з прапором ліцею, проходження урочистим маршем, музичне привітання від Центру військово-музичного мистецтва ВМС України, вручення видань у рамках акції «Книга — ліцеїстові», виконання вальсу, колективне фотографування.

Право подати останній дзвінок було надано віце-старшині 1-ї статті Василеві Борисюку.

Це вже п’ятий випуск за роки існування ліцею. Загалом з 2011-го по 2015-й навчальний заклад закінчив 171 юнак. У 2014 році 10 ліцеїстів Військово-Морського ліцею (випускний, 11-й клас), які разом з викладачами і частиною вихованців 10-го класу залишили окупований Крим, свої атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів отримали у Київському військовому ліцеї імені Богуна, де після прибуття із Севастополя навчалися кілька місяців.

Після передислокації в Одесу навчальний процес відновився 1 вересня 2014 року.

Прес-центр командування Військово-Морських сил Збройних Сил України.

 

Переглядів: 1004
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua