За вчинене – відплатите

Даруйте, редакціє, шановні читачі газети. Для декого це неприємні слова, але з висоти мого віку, а мені вже 82 роки минуло, не можу не сказати відверто, що болить у моїй душі.

Спочатку про наших депутатів. Як же вони перед виборами з ніг падали один перед одним, присягаючи нам служити, захищати, рятувати країну від ворогів!.. Та щось поки що мало від них толку. Що бачимо? Чимало з них прийшло до Ради, аби набити собі кишені чи зберегти раніше награбоване. Зупиніться, нещасні! Скільки вам треба? Ото намалювала я на листочку, де ми всі колись опинимося, — на клаптику землі в півтора-два метри кожному. Нічого туди із собою не візьмемо. Як прийшли на цей світ з голими руками, так і підемо. А от що по собі залишимо... Ті, що кривдили, глумилися над нами, повірте старій, ще довго перевертатимуться у домовині. Не буде їм спокою, доброї пам’яті — не заслужили. Та ще й свої гріхи накладають на поко-ління власних нащадків.

Знаєте, добрі люди, останні роки дивні речі зі мною діються. Щоразу лізуть у голову різні передчуття і переважно здійснюються. Хоч вірте, хоч не вірте, але коли Януковича обрали президентом, я тільки глянула на нього і сказала чоловікові, що цей усіх продасть по гривні за душу, а з трону зійде безславно та й кару понесе жорстоку. Як бачимо, так воно й вийшло. Скільки той ірод погубив наших дітей?! За три тижні до загибелі його сина моя душа відчувала близьку трагедію в цьому сімействі. Здійснилося.

Мабуть, подумаєте, шановні, що розпатякалася стара. Але сама часто не можу збагнути, що мене тут напучує. Може, таке виникає і в інших людей похилого віку?

Чує моя душа, віщує: і Путіну не минеться той розбій, який він вчинив проти нас. З ким цей нелюд воює? Подивіться лишень на його очі — круглі, хижі, брехливі, жорстокі. Та від кари він не втече. За вчинене обов’язково відповідатиме на людському і Божому суді.

А ще жалкую за змарноване життя. У молоді роки скільки нас таких, як я, було по горах і долинах. І тепер доживаємо вік у тривозі, нестатках. Пенсія жалюгідна, її навіть на ліки не вистачає, бо такі в тих аптеках ціни. Одні животіють, а інші продовжують жирувати за наші з вами гроші. Допоки таке терпіти? Чому вкрадене не повертається державі, скажіть мені?

Марія МАР’ЯН,
пенсіонерка.
Великомихайлівський район,
с. Полезне.

 

Переглядів: 3811
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua