РубрикиБез рубрики

Несвобода слова

Євросоюз закликав негайно відновити права кримськотатарського каналу ATR на мовлення та поважати права всіх жителів Криму. Про це йдеться в заяві речниці верховного представника ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріки Могеріні Майї Коцьянчич.

«Кримський народ заслуговує на безперешкодний доступ до множинних ЗМІ. Ми закликаємо до негайного відновлення права ATR на мовлення та повної поваги до основних прав і свобод усіх жителів Криму... Після обшуків приміщення кримськотатарського телеканалу АТR і нападів на журналістів в останні тижні АТR було відключено. Інші кримськотатарські ЗМІ також були змушені закритися. Це кричуще порушення права на свободу слова і є частиною більш широкої картини переслідування і залякування кримськотатарської спільноти», — цитує «Європейська правда» Майю Коцьянчич.

Нагадаємо, 1 квітня всі ЗМІ кримськотатарського медіахолдингу ATR — розважально-інформаційний телеканал ATR і дитячий телеканал Lale («Ляле»), радіо-станції Meydan («Мейдан») і «Лідер», інтернет-видання «15 минут» — були змушені припинити свою діяльність, оскільки станом на 31 березня жодне з цих медіа не змогло перереєструватися в окупованому Росією Криму за російським законодавством. Роскомнагляд тричі повертав документи без розгляду, щоразу знаходячи в них нові «помилки», які не помітив раніше. 19 березня «глава» окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що «у напіввійськовий час» робота таких телеканалів, як кримськотатарський канал ATR, недопустима.

Президент Петро Порошенко доручив Міністерству інформа-ційної політики створити умови для роботи кримськотатарського каналу ATR в Україні.

Переглядів: 468
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua