Спасибі, наші рятівники!

29 грудня, не дослухавшись до прогнозу погоди, ми поїхали у справах до Одеси. Коли почався сильний снігопад, вирішили повертати додому. Але десь об 11.30 на відрізку дороги від Сухого Лиману до селища Таїрова потрапили у величезний затор із, мабуть, понад п’ятсот машин.

Сніг, заметіль, величезні замети... Спочатку ще була надія на те, що дорожні служби, розчищаючи дорогу, визволять нас із снігового полону, але час минав, надія згасала. А в машині з нами — чоловік із цукровим діабетом, і йому о 19.00 необхідно зробити укол інсуліну, якого у нього з собою не було.

Що робити в такій ситуації? Дійти до найближчого пункту обігріву такою погодою, коли вітер збиває з ніг, а сніг мете в обличчя, ми були не в змозі. Варіант один — телефонувати у різні інстанції та просити про допомогу. Всі номери «гарячих ліній», дорожніх служб, які давали нам рідні та знайомі, не відповідали. Змогли додзвонитися лише до урядової «гарячої лінії», де наш дзвінок зафіксували, з’ясували суть проблеми, записали номери мобільних та пообіцяли посильну допомогу, за що ми дуже вдячні. Адже завдяки людям, які працювали на цій «гарячій лінії», 30 грудня о 7-й ранку з нами зв’язалися працівники державної пожежної рятувальної частини №6 Київського району м. Одеси, котрі й врятували нас від холоду, бо в нашому автомобілі ще звечора перестала працювати система обі-гріву.

Хочемо висловити щиру вдячність т.в.о. начальника Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області капітану служби цивільного захисту Граненку Сергію Михайловичу, начальнику караулу ДПРЧ №6 старшому лейтенанту служби ЦЗ Котелевському Олегу Васильовичу, командиру відділення ДПРЧ №6 старшому прапорщику служби ЦЗ Філатову Віктору Вікторовичу, пожежному рятувальнику ДПРЧ №6 молодшому сержанту служби ЦЗ Мікітюку Павлу Васильовичу, старшому пожежному рятувальнику ДПРЧ №6 сержанту служби ЦЗ Стадніку Миколі Миколайовичу та водію ДПРЧ №6 сержанту служби ЦЗ Шикері Юрію Григоровичу за їх професіоналізм, людяність до тих, хто потрапив у таку критичну ситуацію.

Усіх постраждалих привезли в розташування частини, напоїли гарячим чаєм, нагодували та дали можливість відігрітися і відпочити. Хлопці знайшли можливість зарядити наші мобільні телефони, аби ми мали зв’язок із рідними. Тож 31 грудня, дочекавшись, коли прогорнули дорогу і наш автомобіль зміг доїхати до рятувальної частини, ми Новий, 2015, рік зустріли вдома.

Як мовить приказка: «Не було б щастя, та нещастя допомогло». Отак і ми завдяки своїй пригоді познайомилися із добрими людьми. І тепер точно знаємо: у ДПРЧ №6 працюють професіонали. Зичимо їм у новому році здоров’я міцного, родинного тепла та затишку. А ще — поменше викликів. Бо кожен виклик — це чиясь біда. І нехай цих бід буде щонайменше.

Із вдячністю

Олег КРИВОШЕЄНКО,
Тетяна КРИВОШЕЄНКО,
Валерій МІЩЕНКО,
жителі с.Новоєлизаветівки
Ширяївського району.

 

Переглядів: 2114
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua