Де нема справедливості, за неї борються

«П’ята колона» в особі перефарбованої Партії регіонів дуже активно прагне змінювати ситуацію в Одесі в гірший бік. Їй вдається це тому, що влада нічого не робить, щоб не допускати провокацій, а відтак, сприяє дестабілізації становища.

Що, важко було тій сотні міліціонерів підійти і забрати цього одіозного пана, який багато років ґвалтує Україну? Хіба, влада не знала, що насправді із себе представляє даний суб’єкт? Хіба влада не могла забрати тих, хто зчинив бійку, і розібратися: а що, власне, відбувається? А відбувалося, власне, те ж, що й на Майдані, коли влада не чула і не хотіла чути людей, коли, замість вирішення проблем, на людей почали грубо тиснути і розправлятися з ними...

То що ж виходить? Замість того, щоб притягнути Партію регіонів та одіозних панів-політиків (і багатьох інших) до відповідальності за те, до чого вони призвели і ведуть країну, різні абстрактні гуманісти, яких теж вистачає, здійняли крик про бідного нещасного «гусара» і роздули ситуацію до європейського масштабу. (Чому ж ці «гуманісти» не кричать про те, що ніхто не відповів за кров майданівців, за кров патріотів та мирних жителів, яка зараз ллється на Сході?)

Хоча ситуація насправді є кричущою, несправедливою. А там, де немає справедливості, буде боротьба за неї. І не тільки у формі альтфатерної люстрації. Практикою людського співжиття за народом визнається право на повстання в разі нехтування прав і свобод цього народу. В разі цілковитої незахищеності цього народу від свавілля будь-якої влади і від конкретних носіїв цієї влади.

Я вважаю, що цьому пану заслужено дісталося. Хоча я мирна і добра людина. А він використовує ситуацію для того, щоб з іще більшим завзяттям рватися у владу, від якої йому давно пора б відмовитися. Бо життя показує, що не вміє він керувати. Не вміє! А вміє тільки каламутити воду і ловити рибку в цій каламутній воді. Ні, йому з народом не по дорозі, а тим більше, народові не по дорозі з ним.

Владу ж прошу: не беріть участі, безпосередньо або опосередковано, в нагнітанні ситуації в Одесі. Все це привноситься штучно деякими недоброзичливцями. Не дозволяйте комусь злому, недоброму розхитувати мир і спокій мільйонного міста.

Надія САВЕНКО.
м. Одеса.

Переглядів: 3855
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua