РубрикиБез рубрики

Два мітинги на Пироговській

У понеділок на вулиці Пироговській, де розташовані штаб та Будинок офіцерів Південного оперативного командування, в один той же час відбулися два мітинги. Не те що різні – протилежні. Як протилежні за громадянською позицією і самі їх учасники.

Біля штабу командування (на Пироговській, 4) того ранку зібралися активісти Євромайдану  та Самооборони, щоб, за їхніми словами, висловити підтримку українським збройним силам і проти-ставити свою позицію учасникам іншої акції – «антимайданівцям», які тоді ж біля Будинку офіцерів (на Пироговській, 7) виступали проти проведення військово-морських навчань з НАТО, що якраз розпочалися. Представники Євромайдану і Самооборони обурювалися тим, що правоохоронні органи ніяк не реагують на випади проросійських сил в Одесі, тим більше в час, коли триває неприкрита агресія Росії проти України.

Черговий офіцер, який вийшов зі штабу до мітингувальників, подякував їм за підтримку українського війська і запевнив, що одесити можуть спати спокійно, бо Збройні сили України готові виконати свій обов’язок — захистити і державу, і наше місто від ворога.

Після акції біля штабу активісти Євромайдану і Самооборони попрямували до Будинку офіцерів, де «боролися» з НАТО «антимайданівці». До протистояння не дійшло. З наближенням колони ідеологічних супротивників антинатівці швиденько згорнули свої плакати і розійшлися. Міліціянти ж не допустили прямих контактів між учасниками двох протилежних за духом акцій.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

 

Переглядів: 470
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua