РубрикиБез рубрики

Дві путівки від «УкрОпу»

На території клінічного санаторію «Лермонтовський» пройшов благодійний арт-фестиваль «УкрОп».

 Творчий майданчик був розділений на три секції: ярмарок, ви-ставка і сцена. Фестиваль відвідали близько п’яти тисяч осіб. Завдяки «УкрОпу» вдалося зібрати 18300 гривень, на які організатори придбали дві путівки в  «Лермонтовський» і передали їх в Одеський військовий госпіталь, де лікуються  поранені в зоні АТО солдати. 

Засновник та організатор арт-фестивалю Сергій Бакуменко розповів, що захід, незважаючи на всі перепони, пройшов  добре:  «На старті не було ні місця, ні грошей, ні апаратури... Надійшов навіть лист з претензією,  мовляв,  зараз не час святкувати й веселитися. Але ж ми це свято робили не тому, що нам дуже весело, навпаки, нам було зовсім не весело, а для того, щоб артисти могли поміняти свої гонорари на допомогу пораненим солдатам». На переконання організатора «Укр-Опу», поети, музиканти, артисти та художники не можуть жити поза суспільством, поза його проблемами. Якщо у людини мистецтва нема громадянської позиції, то вона не може називатися поетом чи музикантом.

На жаль, не обійшлося і без прикростей. Сергій Бакуменко розповів, що в бокси для пожертвувань кинули три записки, в яких проклинали Україну й українців, а його стіна «Вконтакті»  списана погрозами та образами. Але найголовніше, підкреслив він, те, що фестиваль  досяг своєї мети.

«УкрОп» проходив в Одесі вперше, але не востаннє. Організатори сподіваються, що наступного разу його вдасться провести  в центрі міста, щоб  було більше глядачів. У цій справі вони сподіваються на підтримку обласної та міської влади. 

«Якби вся країна наслідувала наш приклад, то можливість реабілітуватися у санаторіях була б у кожного, хто лежить у госпіталях», — підсумував Сергій Бакуменко.

Інна ЯКИМЕНКО.

 

 

Переглядів: 495
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua