РубрикиБез рубрики

Босові забаганки

Майже половина (а саме 48%) керівників звертаються до підлеглих із незвичними або особистими проханнями. При цьому  фантазії їм не бракує. Дослідницький центр міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна дізнавався, які саме забаганки босів співробітники вважають найбільш дивними.

За сумісництвом — репетитор, няня, хатня працівниця. Посидіти з дитиною від кількох годин до кількох тижнів, знайти аніматорів, дати урок, намалювати малюнок у дитячий садок, написати твір до школи чи курсову в університет — про таке часто просять керівники своїх підлеглих. А ще, буває, співробітникам доводиться вирішувати начальникові проблеми із ЖЕКом, оплачувати його особисті рахунки,  поливати квіти й доглядати за домашніми тваринами.

Кур’єр і секретар. Нерідко офісні співробітники зазначали, що, крім своїх прямих обов’язків, вони відвозять документацію, в тому числі й до інших міст, забирають костюм із хімчистки, закуповують продукти, доставляють обід для керівника або перевозять його особисті речі з квартири на квартиру. Якщо поблизу нема секретаря, то, на думку керівників, забронювати готель, зателефонувати або зварити каву може будь-який працівник, який проходить повз нього.

Перекладач та екскурсовод. Якщо офісний працівник володіє іноземною мовою, то цю перевагу не слід залишати непоміченою,  вважають українські роботодавці. Співробітник зі знанням англійської може не тільки перекласти робочу документацію, але й провести екскурсію для іноземних друзів керівника.

Юрист. Знайти інформацію в законодавстві, оформити документи на спадок, допомогти отримати новий паспорт… Якщо  людина не має юридичної освіти, то це вимагає певних затрат часу й зусиль. Тому керівники із задоволенням доручають паперову тяганину та оббивання порогів держустанов своїм співробітникам.

Будівельник, наладчик, IT-спеціаліст. Трапляється, що керівник просить допомогти з будівництвом. Але найчастіше прохання стосуються того, щоб «подивитися комп’ютер», «налаштувати радіо» і т.д.

Особистий консультант. Тут діапазон дуже широкий. Починаючи з фрази героїні  відомого фільму «А що зараз носять?» і закінчуючи допомогою у виборі подарунків або побутової техніки.

Порушник. На жаль, керівники, які порушують посадові інструкції, а інколи й закон, залучають до цього і своїх підлеглих. Приховати інформацію про проблему від власника компанії, взяти відповідальність за недогляди і навіть «покласти запечатаний конверт на певне місце на вулиці й піти» — саме про таке іноді просять співробітників ке-рівники.

Фінанси. Незважаючи на те, що, за логікою,  людина, яка перебуває на вищій посаді, заробляє більше, деякі начальники просять своїх підлеглих позичити грошей або купити щось за їхній рахунок. Інколи керівники намагаються знайти серед співробітників компанії і поручителів за кредитом.

За давньою дружбою. На щастя, зустрічаються начальники, прохання яких зовсім необтяжливі, а подеколи й приємні. Згідно з  опитуванням, керівник може попросити позичити велосипед на вихідні, спитати поради щодо вашого спільного хобі, запропонувати скласти компанію за обідом, запросити на чашку кави або й разом сходити у фітнес-клуб.

І наостанок кілька найбільш несподіваних і веселих прохань:

— дістати шарманку, яка грає пісню з мультфільму «Острів скарбів»;

— знайти щось надихаюче;

— написати про керівника у формі есе;

— дати по голові колезі;

— піти додому раніше;

— купити самогонний апарат;

— збігати по пиво та воблу;

— виголосити тост;

— скласти компанію — і «по п’ятдесят».

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайта hh.ua у серпні. На запитання відповіли 648 респондентів з різних регіонів України.

 

Переглядів: 496
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua