РубрикиБез рубрики

Який IQ, такий і музичний смак

Дослідження, проведене британськими психологами з метою визначення, які музичні напрямки притупляють розумові здібності, показало, що інтелектуальний розвиток людини справді пов’язаний з її музичними вподобаннями. Всього фахівці опитали 36 тисяч осіб з різних країн світу, повідомляє hochu.ua.

Для тестування рівня інтелекту використовувалися традиційні тести та завдання із загальноосвітньої шкільної програми. Хіп-хоп, r’n’b і реп подобався випробуваним з найнижчим рівнем IQ. На другому місці за розвитком інтелекту виявилися шанувальники класичної та симфо-нічної музики. На подив дослідників, найрозумнішими довелося визнати тих, хто захоплювався важким роком.

Керівник дослідження, професор Адріан Норт, керівник кафедри прикладної психології університету Хері-от-Уотт в Единбурзі, поділився ви-сновками і про те, які якості характеру притаманні для любителів різної музики. Всім меломанам властива схильність до творчості. Блюзу, джазу і соул віддають перевагу люди з високою самооцінкою, комунікабельні, м’які та спокійні. Класичну музику слухають ті, хто також не скаржиться на самооцінку, проте ця категорія — замкнуті, занурені в себе люди. Висока самооцінка властива також шанувальникам опери (разом з м’якістю), реггі (плюс лінощі, комунікабельність, спокій, м’якість) і репу (комунікабельність). Середній рівень самооцінки виявили ті, хто воліє слухати кантрі, вестерн (крім того, вони працьовиті й комунікабельні) і танцювальну музику. Схильні до заниження своїх здібностей поціновувачі стилів інді (вони, до того ж, не схильні до праці і зазвичай неспокійні), хард-року і важкого металу (ліниві, м’які та спокійні).

Переглядів: 653
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua