РубрикиАкція

Задля посмішки дитини

Малечі — найкраще! 1 червня у сквері Гамова з розмахом відзначатимуть День захисту дітей. Тут пройде перший Фестиваль лялькових театрів під оригінальною назвою — «Smileland».

Організатори дитячого свята вирішили здивувати: територію скверу Гамова збираються перетворити на «сонячну країну посмішок». Тут планується побудувати два символічні міста — Містечко казкових героїв і Мотузкове містечко хоробрих жителів. Чарівне місце з персонажами казок з’явиться завдяки партнеру фестивалю — «Шоу Центр Одеса». Гості свята за декілька хвилин за допомогою досвідчених костюмерів і візажистів зможуть перевтілитися в свого улюбленого героя з книг або мультиків та сфотографуватися на пам’ять. Місто з канатами і мотузковим парком, різними лабіринтами і головоломками для справжніх рейнджерів вибудує команда ROYAL RANGERS Одеса. А ще в програмі різноманітні конкурси, змагання і майстер-класи. На свято запрошені діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, інтернатів і притулків Одещини. Зокрема з Миколаївки (Ширяївський район), Роздільної, Кодими, Троїцького, Затишшя, Тарутиного, Суворового, Ананьєва, Балти, Жовтня, Лиманського, Кілії та інших. Очікується, що прибудуть близько трьох тисяч дітлахів.

Щоб свято відбулося, як заплановано, і сподобалося та запам’яталося дітям, дорослі мають добре постаратися. І не лише організатори, а й батьки та гості «Смайленду». Найпростіше, чим можна допомогти, — долучитися до комплектування подарунків. Асортимент невигадливий: уже від сьогодні можна нести надувні кульки, кольорові олівці, кольоровий папір, фломастери, фарби, різнокольорові стрічки, дитячі книги, сувеніри для конкурсів, м’які іграшки. За день до початку свята було б доречно підготувати для малечі солодощі: печиво, цукерки, тістечка, чай, варення. Волонтери чекають на дарунки за адресою: сквер Гамова, 3.

«Акція благодійна — всі діти отримають сюрпризи від небайдужих. Тому кожен може принести свій подарунок та вручити дитині. І, звичайно, ще одна мета — прищепити дітям любов до мистецтва, в тому числі і ляльковому театру», — зазначив віце-президент фестивалю Денис Сердиченко.

Свою згоду на участь уже дали сім лялькових театрів Одещини. Фестиваль не комерційний, він сприятиме обміну практичним досвідом у сфері театрального мистецтва і комунікації. Саме тому за день до свята (31 травня о 14.00) керівникам театрів та студій прочитають спеціальні лекції. «Семінар буде присвячений сценарній підготовці, він розкриє також секрети виготовлення ляльок і роботи з ними. Слухачі дізнаються, як змайструвати декорації до вистави та навчаться робити справжній вертеп», — уточнив лектор семінару, керівник Одеського культурного центру Михайло Журавель.

В Одесі подібний фестиваль лялькових театрів проходитиме вперше. Він сприятиме не лише популяризації театрального мистецтва, а й порозумінню між представниками різних культур і народів, яких у нашому місті чимало. Безпеку дітям і гостям свята забезпечать міліція та волонтери.

Іванна ДЕРЕВ’ЯНКО.

 

Переглядів: 3789
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua