РубрикиБез рубрики

Петро ПОРОШЕНКО: «Не можна допустити, щоб події 2 травня використовувалися у політичній боротьбі»

У середу, 21 травня, в Одесі відбулася спільна прес-конференція Петра Порошенка, Віталія Кличка та Едуарда Гурвіца.

За словами Петра Порошенка, до Одеси зараз прикута величезна увага, і головне завдання, на яке повинні бути спрямовані всі зусилля, – повернути мир, спокій і стабільність у місто. Політик повідомив, що міжнародна слідча комісія, яка була сформована в Раді Європи для розслідування подій на Майдані, також займеться розслідуванням трагічних подій, що сталися 2 травня біля торгового центру «Афіна» і в Будинку профспілок. «Ми домовилися про те, що нам будуть надані кращі токсикологи, кращі міжнародні слідчі», – зазначив він. При цьому результати розслідування будуть публічно представлені, зокрема в Донецькій і Луганській областях, де трагедію намагалися використовувати для розхитування ситуації.

«Зараз в жодному разі не можна допустити, щоб події 2 травня використовувалися в політичній боротьбі, щоб як напад або захист видавалися якісь версії. Я вважаю, що це – наруга над пам'яттю тих, хто загинув», – заявив Петро Порошенко.

Віталій Кличко впевнений, що зараз Україна переживає історичний момент. У країни є можливість у найкоротші терміни стабілізувати ситуацію. Для цього, на думку політика, необхідно якомога швидше обрати легітимну владу. «Особисті амбіції політиків дуже часто стоять над здоровим глуздом, над інтересами країни. Але я закликаю всіх відкинути особисті амбіції! Сьогодні стоїть питання цілісності України, чи буде стабілізовано ситуацію», – заявив лідер «УДАРу».

«Хочу застерегти політиків, які налаштовані на зрив виборів у східних регіонах. Ми так довго боролися, щоб політика була чесною, щоб були чіткі, зрозумілі і прозорі правила. Але, на превеликий жаль, ми знову стикаємося з «чорнухою» і замовними матеріалами, з провокаціями, спрямованими на дестабілізацію в країні. «Чорнухою» і провокаціями нашу країну відкидають назад!» – резюмував Віталій Кличко.

На думку Едуарда Гурвіца, як повідомляє його прес-служба, саме узурпація влади однією політичною силою, позбавлення людей елементарних свобод та корупція призвели до того, що народ повстав.

«На жаль, натомість ми отримали, практично, те ж саме. Ми отримали країну, якою керує одна політична сила, в якій знову квотний принцип розподілу посад і один з кандидатів намагається керувати всією цією системою, створеною не тільки з державної влади, але й з різних пройдисвітів і зрадників. Це дуже небезпечно для країни. І для того, щоб поставити країну на нормальні рейки, треба зробити все можливе, щоб 25 травня був обраний новий президент, який поведе країну нормальним шляхом!» – впевнений Едуард Гурвіц.

Переглядів: 608
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua