РубрикиБез рубрики

Ляшко або олігархи?

25 травня громадяни України обиратимуть собі нового президента. Минулий — тиран Янукович — втік від народного гніву з країни, бо перемогла Революція. Але чи є ця перемога остаточною, якщо президентські вибори виграє представник олігархії — такий самий, як Янукович?.. Звісно, ні. Тоді, за що ми боролися?

Сьогодні в державі надскладна ситуація. Іде війна. Вороги окупували Крим, диверсанти «розхитують» ситуацію на сході, подекуди вбиваючи людей тільки за те, що вони розмовляють україн-ською мовою, суто заради свого садистського задоволення... Чи зможе олігархат захистити Україну?.. Відповідь очевидна — ні! Бо для них політика — це філіал своїх бізнес-імперій. Вони на ній лише наживаються. І коли Кремль запропонує допомогу їм та їхньому бізнесу взамін на здачу сходу і півдня — вони радо погодяться. Для них гроші дорожчі за Батьківщину і співвітчизників.

А Революція Гідності переможе тільки тоді, коли цінності Майдану стануть реальністю. Чи виконають це представники олігархії? Ніколи! Це політики вчорашнього дня, які вже були при владі і наживали мільярди, витягуючи гроші з кишені кожної української родини. Їхні статки — це все за рахунок втрачених робочих місць для молоді, жалюгідних зарплат, пенсій і стипендій, розбитих доріг, закритих шкіл та лікарень і т. д. Якщо прокремлівські диверсанти — це зовнішні окупанти, то олігархи виконують функцію ворогів внутрішніх. Вони забрали у нашої країни — у кожного з нас — майже все. І сьогодні хочуть відібрати майбутнє.

Для чого ж тоді обирати олігархів?.. «А нема за кого голосувати!» — почув від однієї знайомої... Є! У країні мільйони достойних людей, які боролися за звільнення України від тирана Януковича і сьогодні продовжують боротьбу вже проти окупантів. І серед них — єдиний, хто за нашої підтримки зможе перемогти на президентських виборах, — це Олег Ляшко. Я, студент третього курсу, на власні очі бачив, як він згуртовував людей на Майдані. Як він особисто брав участь у боях на Грушевського, в урядовому кварталі, в обороні Майдану. Він нічого не боїться. З таких людей можна цвяхи кувати.

...Коли диверсанти і сепаратисти почали «кошмарити» ситуацію в моєму рідному Маріуполі, я не зміг не поїхати туди. Яке ж було моє здивування, коли і там, на війні, я побачив... Ляшка. Й одразу записався у батальйон «Україна», яким Ляшко керує особисто. Він — справжній боєць. Ляшко здатен визволити Україну від окупантів, повернути Крим і врегулювати ситуацію на сході і півдні. Ляшко зможе навести порядок в Україні і забезпечити кожному українцю роботу, нормальну зарплату і гідне життя. Бо він — така сама людина, як і ми з вами. І болить йому те ж саме...

В інших людей доброї волі шансу потрапити у другий тур нема. А у Ляшка рейтинг зростає щодня. Ми бачимо, що йому вірять. Бо він щирий і справжній.

Для перемоги йому потрібне лише одне — наша підтримка. А кого нам ще підтримувати? Нікого. Бо голос за олігарха — це голос за нового Януковича. А голос за Ляшка — це голос за народного президента.

Слава Україні!

Дмитро ШЕВЧУК.

 

Переглядів: 554
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua