РубрикиБез рубрики

Найкращі обрані народом

Одеський оперний театр — серед лідерів інтернет-рейтингу «Найкращі пам’ятки України — обрані народом» (http://10ukraine.com.ua).

Архітектурний вигляд Одеського театру опери і балету — яскрава ілюстрація того, яким вдалим буває іноді поєднання мистецтва й багатства. В оформленні фасаду й інтер’єрів будівлі поєднуються кілька стилів. Тут можна побачити елементи італійського ренесансу й віденського бароко, класичного бароко та рококо, однак усі стильові компоненти органічно поєднані між собою і створюють цілісну композицію.

Окрім знаменитої Одеської опери, в рейтингу беруть також участь вулиця Дерибасівська, пам’ятники Дюку на Примор-ському бульварі та Дружині моряка на Морвокзалі, Білгород-Дністровська та Ізмаїльські фортеці, палац Куріса (с. Петрівка Комінтернівського району) тощо.

Мета проекту «Найкращі пам’ятки України — обрані народом» — привернути увагу та інтерес до історичних пам’яток архітектури і природного надбання нашої держави.

Як зауважують ініціатори проекту, дуже багато пам’яток нині перебувають у жалюгідному стані. Щоб зберегти їх для наступних поколінь, украй необхідно підтримувати ці унікальні надбання у належному вигляді. Важливо також, щоб вони були цікавими не тільки нам, але й іноземним туристам, а відтак приваблювали мандрівників. Звісна річ, у цьому контексті на визначальні позиції виходить уже не стільки історична чи архітектурна складова, скільки естетична і комфортна (з точки зору доїзду та перебування й обслуговування гостей). А тому кожна з номінованих пам’яток потребує і фінансування, і популяризації.

На першому етапі онлайн-голосування проекту «Найкращі пам’ятки України — обрані народом», який стартував торік у жовтні і зараз триває на обласному рівні, буде обрано по чотири об’єкти, що наберуть найбільшу кількість голосів. Далі відбудеться загальноукраїнське голосування. Щоб не було штучного накручування симпатиків того чи іншого номінанта, введено обмеження: з одного комп’ютера можна голосувати не більше одного разу на добу.

 

Переглядів: 589
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua