РубрикиАкція

«Вам хочеться штурму? Він у мене є!»

/_f/2014/013.jpg Ось так, суто по-одеськи, відреагували активісти Євромайдану на нагнітання атмосфери страху керівництвом міста та області, яке лякає городян розповідями про підготовку штурмів міськради та облдержадміністрації.

Відтак, як колись казали, «йдучи назустріч побажанням замовника», 13 лютого перед початком сесії міської ради одеські євромайданівці провели акцію «У страху очі великі», влаштувавши, нарешті, так давно очікуваний владою штурм. Командував цією «військовою» операцією, активіст одеського Євромайдану Олекса Губський, який постав в образі офіцера генштабу Австро-Угорської імперії Отто фон Ефа. Цей образ, як пояснив Олекса, він обрав з огляду не те, що, на думку українофобів, саме австрійський генштаб у 1914 році і придумав Україну та українську мову, щоб розвалити Російську імперію.

Олекса Губський також пояснив, що з огляду на серйозність оборонних заходів, до яких вдається влада, євромайданівці вирішили штурмувати мерію з допомогою танків та авіації. Літаки і танки, природно, були закуплені на гроші Держдепартаменту США та Пентагону, а замовниками штурму, звичайно ж, виступили Євросоюз і НАТО.

«Потужним ударом» прорвавши заслін з очманілих бюджетників, зібраних на провладний мітинг за огорожею, якою обнесли міськраду, іграшкові танки, літаки і вертольоти змогли, здолавши захисні редути, вийти на «оперативний простір» на сходах мерії. Однак стійкість співробітників міліції, які не злякалися танкової атаки, та батарейки, які, на жаль, підвели, не дозволили здійснити задумане. Бронетехніка та авіація зупинилися і мерія встояла! Тож міські та обласні начальники можуть заспокоїтися, а заодно дати спокій і всім жителям Одещини.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

НА ЗНІМКУ: офіцер австрійського генштабу Отто фон Еф (Олекса Губський) командує «Дранг нах мерія!».

Фото автора.

 

Переглядів: 3760
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua