РубрикиБез рубрики

Звернення Одеської облради до президента

Учора відбулося позачергове засідання Одеської обласної ради, на якому більшістю голосів депутати ухвалили звернення до президента України щодо забезпечення національної безпеки людини, громадянина, суспільства і держави. У ньому йдеться:

Масові заворушення, втручання в роботу державних органів та силове протистояння правоохоронним органам, захоплення будівель державної та комунальної власності, завдання значної шкоди комунальному господарству м. Києва, розповсюдження проявів вандалізму та екстремізму, а також безлад, руйнування, погроми, підпали та сва­вілля надають усі підстави констатувати, що події, які мають місце у столиці нашої держави, не мають нічого спільного з мирним протест­ним рухом, перейшли межі законності та моральності і є спробою державного перевороту.

Поширення екстремістських настроїв у суспільній свідомості, поява відповідних радикальних орга­нізацій та носіїв крайніх, радикальних поглядів стали прямою перед­умовою до спалаху насильства, яке вчиняється для повалення конституційного ладу та незаконного захоплення влади. Протистояння, спровоковане радикальними протестувальниками, які знецінюють життя та здоров’я людей, спричиняє кровопролиття.

Нагнітання ворожнечі по відношенню до органів державної влади призводить до розколу між державою та суспільством і підриває авторитет України як суверенної та незалежної країни. Тому неможливо залишатися осторонь загрози національній безпеці людини, громадянина, суспільства і держави.

Шановний Вікторе Федоровичу, на Вас лежить відповідальність за долю країни, яку політичні радикали та провокатори поставили на межу розколу. Ваші заклики до діалогу та компромісу не знайшли порозуміння протестувальників, які вже настільки захоплені горнилом масових безладів, що, нехтуючи життям людей та всіма цінностями Українського народу, посягнули на головний його здобуток — суверенітет.

Захист національної безпеки України вимагає невідкладного вжиття рішучих заходів.

З урахуванням зазначеного обласна рада звертається до Вас, шановний Вікторе Федоровичу, з висловленням довіри територіальних громад Одеської області та підтримки Ваших дій щодо забезпечення громадського порядку, захисту прав мирних громадян, збереження нашої держави, примноження її сили та авторитету, а також з проханням невідкладного вжиття дієвих заходів, адекватних характеру і масштабам загрози національним інтересам».

Переглядів: 626
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua