РубрикиБез рубрики

А борщ — поза конкуренцією

Соціологічна група «Рейтинг» продовжує проект «Народний ТОП», який складається із серії досліджень визначення кращих з кращих. Особливість методики полягає у тому, що респонденти не отримують жодних списків чи підказок і висловлюють думку винятково за допомогою відкритих питань, називаючи власні варіанти. Цього разу запитання звучало так: «Назвіть ваші три найулюбленіші страви. Не важливо, до кухні якого народу належить страва».

Згідно з результатами дослі­дження, найулюбленішою стравою українців є борщ (44%). До улюблених страв увійшли також:

вареники (18%), зокрема з сиром, картоплею та вишнями;

шашлик (10%), холодець (7%), котлети (6%) та відбивні (5%), а також інші м’ясні страви (14%), з них більш популярні: ковбаса, м’ясо по-французьки, смажене і тушковане м’ясо. Крім того, близько 7% вважають своєю улюбленою стравою плов, 4% — печеню. Лише 4% опитаних вважають своєю улюбленою стравою сало;

пельмені (10%);

різні страви з картоплі, зокрема пюре (11%) та смажена (8%);

салати «Олів’є» (11%) та «Шуба» (4%), а також інші салати (10%), у тому числі овочевий, вінегрет, грецький, крабовий, м’ясний та «Цезар»;

різні рибні страви (10%), зокрема смажена, фарширована і заливна риба, а також оселедець та морепродукти;

серед випічки і десертів (9%) перевагу надають сирникам, пирогам і пиріжкам, морозиву, сирній запіканці та фруктам;

серед млинців (4%) найпопулярніші з сиром;

серед інших перших страв (10%), окрім, звичайно ж, борщу, також люблять окрошку (2%), солянку, зелений борщ, бульйон, капусняк, харчо, гороховий суп та розсольник;

серед каш (4%) — гречану, молочну, вівсяну та куліш.

Таким чином, найулюбленішими стравами українців є борщ, вареники та страви з м’яса. При цьому страви з м’яса українці люблять більше, ніж з картоплі, і значно більше, ніж з риби.

Досить розвиненою є культура перших страв та різних десертів і випічки. Також відносно популярними є різні салати, хоча переважна більшість з них і не належать до української кухні. Набувають популярності і «нові» страви, зокрема такі, як піца (4%) та суші (2%). Українці охоче діляться своїми ку­лінарними вподобаннями — не змогли назвати своєї улюбленої страви лише 4% опитаних.

На Заході популярнішими є голубці, вареники та деруни, в Центрі — рибні страви, холодець і сало. Також холодець люблять на Заході. В Північному регіоні частіше обирають картоплю, різні супи та відбивні, на Півдні — пельмені, смажену картоплю, а також плов. На Сході і Донбасі надають перевагу салатам і м’ясним стравам, зокрема «Олів’є» та шашлику, а також полюбляють окрошку та салат «Шуба».

Цікаво, що зі збільшенням віку та зниженням освітнього рівня респонденти частіше обирають традиційні українські страви — борщ, вареники чи картоплю. Чим молодші респонденти, тим більше надають перевагу салату «Олів’є», шашлику, смаженій або запеченій картоплі. З підвищенням освітнього рівня більше обирають салати, шашлик та відбивні. Такі нетрадиційні для українців страви, як піца та суші, набувають популярності серед молоді та людей з вищою освітою.

Чоловіки тяжіють до «важких» страв: вареників, шашлику, пельменів, смаженої чи запеченої картоплі та сала. Також чоловіки більше за жінок люблять борщ. Натомість жіноче меню є «легшим» та значно різноманітнішим: салати, картопляне пюре, рибні страви, тушковані або гриль овочі, голубці, каші, суші. Водночас, жінкам складно відмовити собі у випічці, десертах чи тортах.

Борщ та «Олів’є» — найпопулярніші серед менш забезпечених.

Міські жителі частіше обирають рибні страви, салати, печеню, суші, торти, піцу. Мешканці сіл надають перевагу традиційним стравам — борщу, вареникам, картопляному пюре та холодцю.

Цікавим є поділ смаків залежно від рідної мови респондента. Так, ті, хто вважає рідною українську мову, частіше серед улюблених страв називають борщ, вареники, холодець, голубці, картоплю. Респонденти, які вважають рідною російську, — «Олів’є», інші салати, плов, окрошку, піцу та шашлик. Опитані, які вважають рідними обидві мови, — котлети, смажену картоплю та салат «Шуба».

Аудиторія дослідження, яке проводилося восени минулого року, — населення України віком від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів.

Переглядів: 530
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua