РубрикиБез рубрики

Виявити громадянську позицію

Академія наук вищої школи України заявляє: нинішня політична криза в державі була пришвидшена провалом Вільнюського саміту, на якому втрачено унікальну історичну нагоду реалізувати природний європейський історичний вибір України, що відповідає стратегічним інтересам нашого народу.

Це сталося через непатріотичність і непрофесійність української влади, що піддалася на цинічний тиск Росії, яка прагне відновити імперське панування над Україною. Особливе обурення мільйонів людей викликала цинічна, звіряча, нічим не спровокована розправа силовиків з учасниками студентського Євромайдану вранці 29 листопада. В сьогоднішніх українських реаліях такі дії могли бути санкціоновані лишень на рівні вищого державного керівництва, яке відтак остаточно втратило свою легітимність в очах власного народу.

Ми переконані: європейська ідея залишається потужним об’єднувальним чинником для українського суспільства. Ми висловлюємо солідарність з тими, хто захищає сьогодні європейський вибір України, беручи участь у мирних акціях протесту. Ми висловлюємо захват муж­ністю, патріотизмом і витривалістю україн­ського студентства. Ми засуджуємо дії МОН і тих керівників ВНЗ, які погрожують студентам репресіями.

Ми вважаємо, що розв’язання кризи може лежати тільки в площині безумовного покарання тих, хто віддавав антилюдяні накази і хто їх виконував, проведення дострокових виборів, формування нової відповідальної перед народом влади і реалізації курсу на європейську інте­грацію. Ми закликаємо всіх наших колег, науковців і освітян, виявити в ці непрості дні мужність, витримку і чітку громадянську позицію.

Президія
АН вищої школи України.

 

Переглядів: 626
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua