Рокіровка бюджетних букетів

Голова Одеської обласної ради Микола Пундик під час сесії, що відбулася у четвер, достроково склав свої повноваження, мотивувавши добровільну  відставку тим, що прийшла нова команда. Але, за його словами, і надалі продовжуватиме роботу вже як рядовий депутат облради.

За відставку проголосували 107 депутатів, проти — 1, не голосували — 8. Миколі Пундику вручили бюджетного букета і стоячи аплодували, дякуючи за трирічне керівництво радою.

За нового голову Миколу Тиндюка, який досі обі­ймав посаду першого заступника, проголосували 103 депутати, «проти» не голосував ніхто, троє «утрималися». Його привітав голова обласної державної адміністрації Микола Скорик, який взяв участь у пленарному засіданні.

Першим заступником голови облради обрано Олексія Гончаренка (77 голосів — за, 14 — проти, 5 — утрималися і 2 бюлетені виявилися пошкодженими).

Новопризначені керівники також отримали бюджетні букети троянд, а Олексій Гончаренко — аж два.

Із внесеними до порядку денного 22 питаннями впоралися швидко. Були й 7 «додаткових», з вирішенням яких також не затрималися.

Так, депутати Одеської обласної ради відмовилися підтримати проект рішення-звернення «Про підтримку євроінтеграційного курсу Президента України» (його на розгляд вніс голова фракції ВО «Батьківщина» Сергій Веселов), в якому обласній раді пропонувалося звернутися до глави держави з проханням невідкладно розглянути й прийняти відповідні законодавчі акти для підписання асоціації з ЄС. За курс до ЄС проголосували 24 із 115 депутатів, проти — 18, утрималися — 7 і не голосували 68 обранців.

На сесії була схвалена нова обласна програма правової освіти населення, внесені зміни до бюджету, скориговані кілька чинних обласних програм і проведені кадрові призначення у низці комунальних установ.

Спробою повернути наших обранців від кадрових рокіровок до реального життя став пікет дітей-сиріт і вихованців місцевих інтернатів, які прийшли з плакатами під вікна обласної ради з вимогою примусити владу виконувати державну програму із забезпечення їх житлом. Сотні дітей щороку виходять у самостійне життя зі стін сиротинців безпритульними, адже навіть не знають про те, що на квартирну чергу вони автоматично мусять ставати ще дітьми, а не тоді, коли нікому не потрібними рушають у самостійне життя.

Яна СТАСІНА.

Переглядів: 2590
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua