РубрикиБез рубрики

Цинізм? Українофобія? Чи...

Частий гість українських телеканалів, відомий шоумен і ведучий кулінарного шоу «Смак» на російському «Першому каналі» Іван Ургант, готуючи страву, сказав в ефірі: «Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села». І, звертаючись до гостя програми – кінодраматурга й актора Олександра Адабашьяна, додав: «Ви почистили мій клинок», на що той відповів: «Я просто останки жителів... струшую». Висловлювання супроводжувалися сміхом глядачів за кадром.

Невдовзі у своєму Twitter Ургант вибачився, якщо це можна назвати вибаченням: «Я прошу вибачення у всіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми «Смак»... В якості самопокарання зобов’язуюся готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки по 2018 рік включно. А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан». І поставив підпис: «Ваш Іван «Підчеревина» Ургант».

Ці коментарі і «вибачення» викликали шквал обурення в українському суспільстві, навіть серед тих, кого не назвеш українофілами. На сайті Міністерства закордонних справ України з’явився коментар департаменту інформаційної політики МЗС у якому сказано:

«Міністерство закордонних справ України обурене некоректним висловлюванням телеведучого Івана Урганта в ефірі російського «Першого каналу», яке різко дисонує з високим рівнем стратегічного партнерства між Україною та Російською Федерацією й атмосферою дружби і взаєморозуміння між нашими народами.

На жаль, в історії наших народів було чимало тра­гічних сторінок, спекулювати на яких — неприпустимо. У сучасному цивілізованому світі подібні жарти вважаються поганим тоном і виявом неповаги до пам’яті мільйонів жертв тоталітарного режиму.

Спроби бути гострим і дотепним гумористом не дають права відомому шоумену опускатися до рівня жартів, в основі яких лежить людське горе, кровопролиття і смерть. Це, як мінімум, негідно та не по-людськи.

Подібні висловлювання принижують самого Івана Урганта, який до того ж є частим гостем українського телеефіру, та вже отримали вкрай негативну оцінку українського і російського суспільства.

Міністерство закордонних справ довело свою стурбованість російській стороні і вимагає від «Першого каналу» дати належну оцінку цьому інциденту».

За попередньою інформацією, «Перший канал» Росії начебто вже розірвав контракт з Іваном Ургантом і припинив зйомки програм, які він вів.

Переглядів: 692
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua