РубрикиБез рубрики

Не ті господарі землі

Порушені інтереси одеської громади

Прокуратура м. Одеси провела перевірку на предмет законності рішення міської ради від 19 лютого 2013 року. Цим рішенням вносилися зміни до рішення про надання КП «Парки Одеси» у постійне користування земельної ділянки по вул. Маразліївській, 1, з метою експлуатації парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва ім. Т.Г. Шевченка та надання згоди на укладення договору про встановлення постій­ного земельного сервітуту (обмежене право користування землею).

У ході перевірки виявлено порушення інтересів територіальної громади міста, а саме суттєве зменшення території об’єкта природно-заповідного фонду — майже на 3 гектари.

У зв’язку з цим прокуратура заявила адміністративний позов до Приморського районного суду про скасування відповідного рішення Одеської міської ради.

Крім того, прокуратура Приморського району м. Одеси внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) за фактом огородження земельної ділянки в районі обсерваторії Одеського національного університету.

За неправдивими документами

За результатами перевірки прокуратура Київського району м. Одеси розпочала кримінальне прова­дження за фактом незаконного заволодіння земельною ділянкою за попередньою правовою кваліфікацією ст. 15, ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України (замах на заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем; службове підроблення).

Установлено, що службові особи приватного підприємства (купівля-продаж матеріалів) надали до суду документи, які містили неправдиві відомості, для визнання права власності на неіснуючі будівлі та споруди з метою подальшого оформлення прав на земельну ділянку. Ця ділянка площею майже 2,3 гектара розташована в межах лісового меморіального парку «Меморіал 411-а батарея».

Досудове розслідування, що здійснює слідчий відділ Київського райвідділу міліції, контролює прокуратура району.

Самовільне будівництво у «Відраді»

Прокуратура м. Одеси 15 квітня розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 197-1 КК України за фактом самовільного зайняття земельної ділянки рекреаційного призначення на території міського пляжу «Відрада» та самовільного бу­дівництва на цій ділянці.

Досудове розслідування здійс­нює слідчий відділ Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.

Не сплатив оренду — поверни ділянку

Господарський суд Одеської області задовольнив позовні вимоги прокуратури Роздільнянського ра­йону в інтересах держави в особі райдержадміністрації та розірвав договір оренди земельної ділянки, укладений з приватним підприємцем.

Рішення суду виконано, ділянку для сільськогосподарських потреб площею 6 гектарів та вартістю близько 3 мільйонів гривень передано Роздільнянській райдержадміністрації.

У «Сонячному» знову відпочиватимуть діти

Одеський апеляційний господарський суд за участю прокуратури області задовольнив апеляційну скаргу Білгород-Дністровської міжрайонної прокуратури. Судове рішення у справі скасовано.

Задоволено позовні вимоги прокуратури, витребувано з незаконного володіння приватного підприємства та передано на користь держави в особі Фонду державного майна України цілісний майновий комплекс дитячого оздоровчого табору «Сонячний».

Довідково. Табір розташований на узбережжі Чорного моря у смт Сергіївка Білгород-Дністровського району. Його загальна площа — 5318 кв. м, земельна ділянка — 20 тисяч кв. м.

Прес-служба прокуратури Одеської області.

Переглядів: 748
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua