А роки летять...

Хочу розповісти про людину, на долю якої випало багато випробувань, але вона мужньо їх здолала. Майор міліції у відставці, шанований родиною, колегами, знайомими Одеси, де мешкає вже 66 років. Це — Олексій Олександрович Бурієнко, якому 31 березня сповнюється 90 років.

Дядя Льоня, як ми називаємо його в родині, незважаючи на роки, має чудову пам’ять. Усе, через що пройшов і пропустив крізь серце, згадує до дрібниць.

— Часто постає перед очима Біляївка, де народився. Батьківська хата під очеретом на березі Турунчука, земляна підлога з піччю, запахи сушеної вишні і в’яленої риби. А серед подвір’я — духмяна липа і кучерявий ясен. І нас — четверо дітей у батьків. Там пройшли мої дитинство і юність...

Вісімнадцятилітнього Олексія війна застала в лавах Червоної армії. Закінчив авіаційне училище, став льотчиком-винищувачем Закавказького округу, який охороняв південні кордони. Після Перемоги демобілізувався. В 1946 році повернувся додому. Працював військовим керівником у Біляївській семирічці. А з 1947-го — Одеса. Спочатку — дитяча колонія, потім,;за скеруванням райкому комсомолу, — дільничний. Тут зустрів свою суджену, Клаву, одружився. Прожили в коханні, взаєморозумінні і повазі одне до одного 58 років. Виростили і виховали доньку та онуку. В родині завжди панували спокій і злагода.

У трудовій біографії були ще навчання в Кишинівській школі слідчих, посада оперуповноваженого кримінального розшуку, потім — слідчого Іллічівського райвідділу міліції. Через 20 років старший слідчий Олексій Бурієнко вийшов у відставку. За сумлінну роботу нагороджений орденом «Знак Пошани», має більше півсотні подяк і грамот.

Ветеран свято шанує родину. Зі сльозами на очах згадує батька, юність якого пройшла на Бугаївці, а потім працював на водопровідній станції «Дністер», молодшого брата, який теж служив в органах, сестер, вірну дружину, яких, на жаль, з нами вже нема.

Напередодні 90-ліття хочу від усієї родини привітати Олексія Олександровича і побажати міцного здоров’я, довгих років життя, добра.

З повагою і любов’ю

Світлана ТИХАН,
племінниця.
м. Одеса.

Переглядів: 715
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua