РубрикиБез рубрики

Модна весна з Odessa Fashion Day

Три дні показів, двадцять дизайнерів з України, Росії, Німеччини та Франції — такий план весняних днів моди Odessa Fashion Day (OFD). Модне дійство пройде з 5 по 7 квітня в банкетному холі «Одеса» та Арт-центрі О. Коробчинського.

Традиційно OFD відкриває арт-фестиваль «Французька весна». Тому покази почнуться і завершаться колекціями дизайнерів-французів.

«Франція та мода нерозривно пов’язані. Французький культурний центр в Одесі «Альянс Франсез» прагне показати одеситам всі аспекти французької культури, і мода — один з них. Ми запросили двох дизайнерів з міста-побратима Одеси — Марселя, щоб одесити змогли побачити сучасну французьку моду і порівняти з українською», — розповів директор центру Сільвен Бано. За його словами, вісім модних будинків Марселя подали заявки на участь в OFD, але були обрані два найвідоміші — JSTB і CHEWO Couture.

5 квітня Odessa Fashion Day відкриє дизайнер JSTB Повз Карабета. У його колекції відчувається вплив Азії — результат подорожі дизайнера по світу. Його одяг оспівує жіночність і витонченість, поєднує різні стилі і тканини. Повз Карабета використовує шовкові і повітряні тканини, бамбукову і шовкову нитки, перлини, різні аксесуари. На створення останньої колекції, яку й побачать одесити, його надихнув образ водяної лілії.

Другий французький дизайнер, який представляє CHEWO Couture, Мустадіра Адам закриє OFD. Його стиль — неоденді. Це діловий одяг, класичний, але водночас сучасний, який міг би одягати як Фредерік Бегбедер, так і сам месьє Віктор Гюго…

Ще один спеціальний гість весняних днів моди — Олександр Хрисанфов. Дизайнер, родом із Самари — переможець багатьох регіональних та міжнародних конкурсів молодих дизайнерів: «Екзерсис» (Поволжя і Москва), Podium (Чехія), Style Time (Єгипет), «Російський силует» (Москва). А місяць тому його роботи були показані в рамках престижного Нью-Йоркського тижня моди. До речі, постер весняного Odessa Fashion Day прикрашають саме моделі нової колекції Хрисанфова — і її одесити зможуть оцінити вже незабаром.

Весняні дні моди представлять і нові імена. Протягом трьох днів показів працюватиме так званий «шоу-рум», де можна познайомитися з дизайнерами, приміряти і придбати вподобану модель. Престижу OFD надасть, зокрема, візит генерального продюсера Українського тижня моди Володимира Нечипорука.

За словами організатора Odessa Fashion Day Костянтина Леонтьєва, у кожного показу — «своя» аудиторія. «Цього разу дизайнери отримали максимальну кількість запрошень, аби вони могли привести тих, кому цікаві їхні роботи. Таке завдання в OFD — сформувати глядацьку аудиторію для кожного дизайнера і прищепити публіці європейську культуру відвідування модних показів», — пояснює він.

Та потрапити на Odessa Fashion Day можна й без запрошення, записавшись у тематичних групах у соцмережах «ВКонтакте» та на «Facebook».

Олена МИЛОСЕРДНА.

 

Переглядів: 633
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua