РубрикиБез рубрики

Позитив від «Гайдамаків» і «Друже Музико»

Сьогодні, 30 березня, у клубі «Юла-85» вперше в Одесі виступить легендарний козак-рок колектив «Гайдамаки».

«Гайдамаки» (на знімку справа) — український рок-гурт, що виник 1990 року (під назвою «Актус»). Його стиль поєднує рок, даб, панк і ска, українську та балканську фолк-музику. Гурт сформований у часи глобальних історичних змін та становлення української національної свідомості. «Гайдамацька» аудиторія зросла від перехожих на вулицях Берліна до багатотисячних майданчиків найбільших фестивалів світу: «Lowlands», «Mundial», «Przystanek Woodstock» — нашим музикантам аплодує вся Європа!

Альбоми групи виходять в Україні, Англії, Польщі, Німеччині, Чехії, Словаччині, Росії на одному з чотирьох мейджорів «ЕМІ» та на найкращому лейблі світу за версією WOMEX — німецькому рекордингу «Eastblok». «Гайдамаки» — власники «Золотого диска» за продажі за кордоном (спільний проект-бестселер з легендою польської музики«Voo Voo»), переможці у номінації на премію «Fryderyc Awards», лауреати премії «Wirtualne Gesle», учасники проектів Еміра Кустуріци та Губерта фон Гойзерна. Колектив постійно гастролює Європою. Й от нарешті доїхав до Одеси…

Концерту «Гайдамаків» передуватиме виступ «Друже Музико» (на знімку внизу) — не пересічного одеського музичного гурту, а «формації патріотичного позитиву». Спитаєте, що воно таке? «У це поняття вкладаємо душу, віру та любов. Це — наше вирішення всіх проблем. Віримо, що тільки патріотичний позитив дасть можливість нашій країні розквітнути і розібратися з усіма проблемами, тільки патріоти, які позитивно мислять, можуть підняти Україну до висот у всіх галузях», — пояснює фронтмен формації Максим Трубніков.

Дослухаючись до пісень «Друже Музико», можна поринути за обрій етно-блюз-року — стилю, в основі якого лежить українська мелодика, драйвовість року і ніжність блюзу водночас. Таке поєднання дарує відчуття гармонійності, і не лише самим музикантам, а насамперед — слухачам.

Співанки формації патріотичного позитиву до смаку тим, хто любить українське і заради своєї любові готовий на героїчні вчинки. Певно, тому серед публіки музичної ватаги «Друже Музико» немає вікового обмеження — під ритми етно-блюз-року танцюють і підспівують від малечі до статечних. А позаяк у всі свої співанки формація вкладає зерня притчевості і мудрості, повчання та життєвої настанови, спрямовані на рідну націю, то український люд чує мелодію і відчуває слова серцем. І що б не виконувала формація патріотичного позитиву «Друже Музико» — пісні власного написання, адаптації-обробки народних співанок або давні українські пісенні скарби — все це пронизано любов’ю до рідного, тож позитивна енергетика наповнює душі слухача по самі вінця…

Олена МИЛОСЕРДНА.

 

Переглядів: 576
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua