З «Чорноморкою» пообіцяли «розібратися»

Учора в редакцію подзвонили. Звична, здавалося б, справа  — в редакцію часто телефонують: з проблемами, пропозиціями, подяками і словами підтримки, з критикою, іноді досить гострою. Але вчора у телефонну слухавку посипалися погрози. Серйозні погрози.

Зважаючи на істерію, яка, за активної підтримки місцевої влади, розгорнулася в останні тижні в Одесі навколо всього, що стосується України  — мови, культури, віри, традицій, навіть самого походження людини, редакція «Чорноморських новин» не вважає ці погрози випадковими і такими, котрими можна знехтувати. А відтак публічно звертається до суспільства і всіх компетентних органів з офіційним повідомленням про факт погроз.

Вважаємо за доцільне заявити, що напередодні саміту Україна  — ЄС Одеса і область такими ось діями вкотре ганьбить нашу державу, яка на найвищому рівні заявила про свій європейський вибір.

Впевнені: відповідальність за те, що в нашому краї можливі такі погрози, цілковито лежить на керівництві міста та області, яке активно підтримує так званих антифашистів, котрі, діючи фашистськими методами, саме українців обвішують найстрашнішими для людства ярликами. Не менша відповідальність лежить і на правоохоронних органах, які дозволяють безкарно сіяти міжнаціональну ворожнечу і закривають очі на численні заклики до розколу країни, що звучать з ефірів та шпальт багатьох місцевих ЗМІ.

Газета «Чорноморські новини» за свою 95-літню історію пройшла силу-силенну випробувань, і жодне залякування не здатне похитнути вибір нинішнього колективу, який продовжує справу славетних попередників. Ми не схибимо з обраного шляху!

Цим повідомленням редакція звертається до всіх компетентних органів з проханням захистити колектив «Чорноморських новин» від погроз, дати належну оцінку ситуації, що склалася, і зупинити антиукраїнську істерію на Одещині.

Ми залишаємо за собою право повідомити про погрози на адресу газети як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівні, а також заявляємо тим, хто стоїть за погрозами: випробування роблять нас сильнішими. Не сподівайтеся! Не дочекаєтеся!

Колектив «Чорноморських новин».

Переглядів: 981
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua