Агов, поштарі, відгукніться!

Про те, як періодика доставляється передплатникам на Одещині, «Чорноморські новини» писали не раз. Маємо визнати, останнім часом скарг до редакції надходить дещо менше (ймовірно, люди зневірилися у можливості змінити ситуацію на краще, хоч, сподіваємося, це поштовики таки почали сумлінніше виконувати свої обов’язки). І все ж, скарги є, й вони не поодинокі. Ось найсвіжіша ілюстрація того, як люди, заплативши гроші за газети, два місяці не отримують їх і не можуть добитися свого права на читання тих видань, які вони передплатили.

Начальнику поштового відділення
села Нова Долина

Від громадянина Борейка Володимира Васильовича, який проживає в садівничому об’єднанні «Лелека» по вулиці Залізничників, 5, з 1992 року

Заява.

Ось уже минає майже місяць, а Ваше відділення не приносить пошту. В рекламному ролику по телевізору прозвучала фраза, що «Укрпошта» надсилає поштові відправлення в усі куточки країни. То це що — тільки для реклами?

До 2013 року я і мої знайомі передплачували газети на поштове відділення села Сухий Лиман. І листоношею був я. Оскільки стан здоров’я погіршився, загострилася хвороба васкуліт, то вже майже півроку за межі ділянки я не виходжу. Так, є онуки, які можуть вирішити газетну проблему, та вони приїздять у вихідний день.

То чому ж рідненьке поштове відділення не хоче носити газети? Газети надходять один раз на тиждень — у суботу.

Додаток: копії службових чеків на видання «Чорноморські новини» — 3 шт.; «Кримська світлиця» — 1 шт. на одному аркуші; копія рішення про назву вулиці на одному аркуші.

23.01.2013 р.

Керівнику Одеського головного поштового управління, м. Одеса.

Копія: Головному редакторові газети «Чорноморські новини», пл. Незалежності, 1,

м. Одеса-72, 65072.

Завершується другий місяць цього року, але кореспонденцію «Укрпошта», незважаючи на неодноразові звернення, не надсилає. Тоді що і як читати рідною мовою, коли державний орган не хоче виконувати свої прямі обов’язки?!

Наступного листа я направлю на адресу прем’єр-міністра, а рішення, без сумніву, буде одне: діючих посадовців звільнити і призначити осіб, які будуть належним чином виконувати покладені обов’язки.

Додаток: копія заяви в Новодолинське поштове відділення від 23.01.13 р. на 1 аркуші; ксерокопія абонементів на передплату газет на 1 аркуші.

Володимир Васильович Борейко.

Переглядів: 940
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua