РубрикиБез рубрики

Міст між Вільнюсом та Одесою

Відтепер в Одесі є почесне консульство Литовської Республіки. В урочистій церемонії  його відкриття  взяли участь посол з особливих доручень МЗС Литовської Республіки   Евалдас Ігнатавічюс, надзвичайний і повноважний посол цієї держави в Україні  Пятрас Вайтєкунас, міський голова Одеси Олексій Костусєв.

Новопризначений почесний консул Литовської Республіки в Одесі  — відомий місцевий підприємець Олена Друтіс у своєму виступі зазначила: «Я дякую урядам та міністерствам закордонних справ Литви й України за високу довіру. Я працюватиму для зближення наших двох країн, для литовців і для українців, котрим Литва, сподіваюсь, стане ближчою,  для поглиблення економічної та культурної співпраці між нашими державами».

«Я радий, що сьогодні дві чудові країни з багатою історією та минулим стали ближчими одна до одної,  — сказав міський голова Олексій Костусєв. Ми завжди підтримували добрі відносини з Литвою. Знаю, що наш президент Віктор Янукович дуже великого значення надає зближенню наших країн, про це свідчить його нещодавній візит до Литви та політика, яку він проводить. І я радий, що ми у нашому місті допомагаємо цю велику політику реалізовувати».

Надзвичайний і повноважний посол Литовської Республіки в Україні  Пятрас Вайтєкунас висловився образно: «Ми закінчили будівництво ще одного мосту, який пов’яже Литву з Одесою та Одеською областю. Цим мостом рухатимуться нові ідеї, інвестиції та культурні проекти. Литва й надалі готова підтримувати євроінтеграційні наміри України і ділитися своїм досвідом з Одеським регіоном».

Сьогодні Одеса є другою в Україні, після столиці Києва, за кількістю дипломатичних місій іноземних держав. Тут діє дев’ять генеральних та сім почесних консульств, а також представництво Міністерства закордонних справ України в Одесі і Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).

Почесне консульство Литовської Республіки в Одесі працюватиме за адресою: вул. Троїцька, 33а.

Володимир ГЕНИК.

Переглядів: 797
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua