РубрикиБез рубрики

Гран-прі «За бездоганну якість»

Черговий раз міжнародні експерти підтвердили, що класика — це, насамперед, ознака якості та споживчої довіри. Кращим, вже давно зарекомендованим представником класики став бренд «Хлібний Дар», який рік у рік викликає  захоплення у журі Міжнародного дегустаційного конкурсу «Продекспо-2013». Експерти престижного конкурсу гідно оцінили класичний, незвичайно м’який і свіжий смак горілки «Хлібний Дар. Класична» і присудили найвищу нагороду — Гран-прі «За бездоганну якість».

«Хлібний Дар» є справжнім символом України, адже недаремно саме нашу країну називають «Хлібною Державою». Україна славиться якісними продуктами і напоями — вона подарувала світові знаменитий горілчаний бренд «Хлібний Дар», що увійшов до трійки світових горілчаних лідерів і став справжнім символом «горілчаної класики». Фахівцям і технологам «Національної горілчаної компанії» вдалося втілити у ТМ «Хлібний Дар» всю силу добірного натурального зерна і передати унікальність натуральних компонентів.

Незважаючи на велику кількість новинок на щорічному міжнародному дегустаційному конкурсі, саме ТМ «Хлібний Дар» завойовує найвищі нагороди «Продекспо-2013». Це не дивно, адже секрет успіху бренду закладений в основу його авторської рецептури — натуральні зернові спирти класу «Люкс» та артезіанська вода зі збалансованим складом солей і мінералів.

«Сьогоднішній переможець у номінації «класичні горілки» — ТМ «Хлібний Дар» — володар найвищої нагороди конкурсу Гран-прі «За бездоганну якість». Бренд уже сьомий рік поспіль бере участь у нашому конкурсі, — коментує директор міжнародного дегустаційного конкурсу Олексій Зайцев. — Саме ТМ «Хлібний Дар» є незмінним якісним представником класичної горілки. Бренд чітко дотримується стратегії створення справжньої горілки із застосуванням зернових спиртів та натуральних компонентів, які додають їй міцності, унікального смаку та аромату. Вітаю компанію з цією гідною перемогою і бажаю продовжувати утримувати найвищу планку лідерства на світовому ринку».

Щороку ТМ «Хлібний Дар» завойовує вищі нагороди різних міжнародних конкурсів.

«Український споживач давно відзначив для себе якість ТМ «Хлібний Дар». Сьогодні цю якість ще раз було підтверджено експертами міжнародного конкурсу «Продекспо». Головна нагорода — Гран-прі «За бездоганну якість» — у нашої торгової марки «Хлібний Дар». Цього результату ми досягли завдяки старанній роботі колективу і незмінній якості нашої продукції протягом 10 років, — коментує генеральний директор ТОВ «Алкогольні Традиції» Роман Вашколуп.

«Національна горілчана компанія» вкотре підтверджує незмінну якість своєї продукції. Вісім вищих нагород «Продекспо-2013» завоювали бренди, визнані не тільки експертами, а й сучасними споживачами, що цінують якість, натуральність й унікальність продукту. Найпрестижніші нагороди опинилися в скарбничці українського виробника продукції високої якості, серед них — Гран-прі, Зірка «Продекспо», чотири золоті медалі і спеціальний приз — Золотий знак міжнародного визнання!

 

Переглядів: 771
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua