РубрикиБез рубрики

Оперні середи для пільговиків

Відтепер двері Одеського національного академічного театру опери та балету будуть відчинені і для поціновувачів високого мистецтва із числа малозабезпечених наших співвітчизників — кожна остання середа місяця тут оголошена «безкоштовним» (для пільгових категорій населення) днем.

Останніми часами, як не сумно про це говорити, далеко не кожен може дозволити собі придбати білет на виставу чи балет, навіть попри відносну дешевизну переважної більшості постановок одеських театральних колективів. Зважаючи на цю прикру обставину та «озброївшись» наказом «Про реалізацію права соціально незахищених прошарків населення на відвідини підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінкультури України, на пільгових умовах», підписаним заступником профільного міністра Тимофієм Коханом, Одеська опера чи не першою в нашому місті назвала такий собі день відкритих дверей для незаможних земляків. Як уже мовилося, це буде остання середа місяця.

Безплатно відвідувати вистави зможуть: інваліди I та II груп, діти дошкільного віку, учні середніх спеціалізованих навчальних закладів, студенти, військовослужбовці строкової служби, пенсіонери, ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій. При вході потрібно буде пред’явити документи, що засвідчують приналежність до зазначених категорій громадян.

Найближчим часом люди, які мають право на пільги, зможуть безплатно відвідати постановку в Одеській опері 27 лютого. Як повідомляє прес-служба театру, цього дня даватимуть оперу Джузеппе Верді «Ріголетто». Заглавну партію виконає заслужений артист України Павло Єрмоленко, партію Джільди — заслужена артистка України Ірина Берлізова, партію Герцога — Олег Злакоман. Диригент — Ігор Чернецький.

Адміністрація звертає увагу одеситів, що пільги поширюватимуться лише на вистави і концерти, які проходититимуть у великому залі театру. Для безкоштовного відвідування виділятиметься 300 місць.

Поширення білетів на оперу «Ріголетто», яка ставитиметься 27 лютого, уже почалося: з 21 лютого їх можна отримати,

пред’явивши посвідчення чи документ, який засвідчує право на пільгу, з 14.00 до 17.00 у головного адміністратора театру (кабінка при головному вході у театр, справа). Вихідний день — понеділок.

Переглядів: 759
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua