РубрикиБез рубрики

TAKADO* — японська таємниця любові і краси

Чим славиться японська культура, які асоціації викликає ця загадкова країна? Ієрогліфи, японські сади, традиційний живопис, орігамі та церемонія чаювання відомі вже не одному нашому поколінню, а про виноробство, про багаторічну історію споживання і виготовлення традиційного японського сливового вина багато хто навіть і не чув.

Справжнє японське диво — слива уме — починає цвісти зимою, коли священна гора Фудзісан ще покрита снігом. Квіти уме — тендітні, вишукані за формою, з тонким ароматом — дивно ніжні і беззахисні. Тому в Японії слива вважається символом безневинної чистоти й уособлює весну, торжествуючу над зимою. Саме зі сливи уме — ніжної, ароматної, солодкої — вже кілька тисячоліть виготовляють японське сливове вино, яке мало привілей: його подавали винятково до імператорського столу.

Сливове вино приємно смакувати і як чудодійний еліксир здоров’я, і як «гормон молодості» та чарівний напій любові. Адже в країні сонця, що сходить, слива також ототожнюється із сімейним щастям і теплом. З глибокої давнини сливове вино було супутником радості і джерелом натхнення, оскільки створювало особливий настрій гармонії у закоханої пари.

Замислюючись над тим, як краще розповісти про свої почуття коханій людині та ніжність, що переповнює серце, завітайте на романтичну вечерю, головним елементом якої стане неперевершене сливове вино TAKADO. Витонченість і ніжність TAKADO чудово доповнить вечір торжества любові і душевної теплоти.

Поява сливового вина TAKADO на ринку України — данина сучасним трендам шанування японської культури, традицій і національної кухні. Винороби створили продукт, здатний повною мірою відповідати смаковим очікуванням споживача і задовольняти естетичні потреби гідним оформленням. У TAKADO передано гармонію вишуканої ароматної сливи і благородство добірного винограду, поєднання солодощів та ніжності. Форма пляшки TAKADO продиктована самою природою: з одного боку вона нагадує ніжний бутон квітки сливи, з іншого — наповнений соком сливовий плід, на зрізі якого розміщено вишукану етикетку, виконану в традиційному японському стилі.

Сливове вино TAKADO стане не тільки прекрасним доповненням до романтичного вечора, а й чудовим подарунком кожному цінителеві хорошого вина, яке володіє всіма необхідними смаковими особливостями та ідеальною витримкою — щоб дарувати нові враження і справжнє задоволення. Відкрийте сливовий смак Японії!

* Напій на основі вина, сливовий, лікерний, білий/червоний.

 

Переглядів: 1096
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua