РубрикиБез рубрики

На маневри йдуть контрактники

Під час спільного українсько-американського навчання в дусі програми «Партнерство заради миру» — «Сі бриз-2013» — значна увага буде приділена підготовці військовослужбовців за контрактом. Про це після підведення підсумків головної плануючої конференції «Сі бризу-2013», яка відбулася в Одесі, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління бойової підготовки командування ВМС ЗС України — співдиректор навчань від української сторони капітан 1-го рангу Ігор Терьохін.

За словами офіцера, у майбутніх морських маневрах візьмуть участь кораблі та підрозділи спеціальних сил, особовий склад яких практично повністю укомплектований вояками, які проходять службу за контрактом. Для найефективнішої їхньої підготовки вже сплановано проведення спільних занять, тренувань, відвідування екіпажами з дружніми візитами кораблів країн—учасниць навчання.

— Ми зацікавлені в тому, щоб наші контрактники отримали позитивний досвід взаємодії зі своїми колегами з інших країн і застосували ці знання та навички під час подальшої служби у Військово-морських силах Збройних сил України, — зазначив Ігор Терьохін.

Співдиректор навчань також повідомив, що на даному етапі практично завершено обговорення питань щодо складу сил, районів проведення та епізодів майбутнього вишколу. Учасники конференції деталізували ці епізоди, прорахували бюджет навчань, провели рекогносцировку на місцевості, уточнили розклад заходів, завершили розробку основних документів — плану навчань, оперативного наказу тощо, провели роботу над помилками та недоліками, виявленими під час попередніх учбових маневрів.

— Основні заходи при плануванні «Сі бризу-2013» ми розробляли, виходячи з тих загроз безпеці, які зараз існують у світі, зокрема в частині, що стосується проведення антитерористичних, антипіратських операцій, гуманітарних акцій, евакуації некомбатантів із зони бойових дій, — розповів Ігор Терьохін.

Під час майбутніх навчань проводитимуться тренування і заняття з підвищення морського, авіаційного та польового вишколу, у тому числі спільні дії кораблів із залученням морської авіації, взаємодія з підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій при ліквідації наслідків техногенних аварій. Окрім того будуть відпрацьовані водолазні спуски, стрибки з парашутом, взаємодія сил берегового компоненту.

Володимир ВІВАТ.
Медіа-центр Міністерства оборони України.

 

Переглядів: 677
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua