РубрикиБез рубрики

Заяви

Павло  КИРИЛЕНКО:
«В  Одесі  влада  провокує  міжнаціональний  конфлікт»

В Одесі влада штучно створює міжнаціональне та соціальне протистояння, цинічно використовуючи працівників бюджетної сфери, чиновників різного рівня, пенсіонерів та студентів. Про це заявив народний депутат України, голова Одеської обласної організації ВО «Свобода» Павло Кириленко, коментуючи провладну акцію спрямовану проти «Свободи», зорганізовану владою 26 грудня біля стін обласної ради.

«Протестну акцію 21 грудня проти антинародної, корумпованої, антиукраїнської діяльності Одеської міської ради очільники міста та області прагнуть перевести в площину міжнаціонального протистояння. Вони не переймаються тим, що не виплачуються заробітні плати вчителям, не пояснюють, чому не поліпшуються послуги ЖКГ. Натомість одеські чиновники звели свою діяльність до навішування ярлика «фашист» усім, хто публічно має сміливість заявити про злочини влади — чи то підприємці, чи науковці, чи спортсмени. Очевидно, що у владних коридорах викликали неабиякий страх події 21 грудня. І Костусєв, і депутати злякалися гніву одеської громади, яку підтримали націоналісти.

Незважаючи на погрози з боку антиукраїнської адміністрації Матвійчука — Костусєва, ми продовжимо контролювати дії влади і зробимо все для того, щоби діяльність, зокрема Одеської міської ради, була прозорою, щоби думку одеситів враховували під час ухвалення важливих для міста рішень. Відтепер жодна сесія не обійдеться без нашої участі», — цитує Павла Кириленка прес-служба облорганізації ВО «Свобода».

Едуард  ГУРВІЦ:
«В  історії  міста  такого  ще  не  було»

Політичний координатор партії «УДАР Віталія Кличка» в Одеській області, народний депутат України Едуард Гурвіц штурм одеської мерії прокоментував так: «Завжди весела і толерантна Одеса знала і складніші часи. Але вибитих одеситами дверей у міськраді, струменів крижаної води, під які потрапили і вищі чини обласної міліції, виштовханих у потилицю парламентарів, «Беркуту», що захищав депутатів і чиновника від працівників ринків, вкладників у довгобуди та дітей з вітрильної школи, — в історії цього міста ще не було».

Едуард Гурвіц вважає, що причиною штурму стали бездіяльність і злочинне недбальство нинішньої міської влади: «Є особливий «талант», або, якщо хочете, «дар Божий» — не вирішувати проблем, а множити їх до повного нерозв’язання. Не гасити конфлікт, а створювати його на порожньому місці. Не заспокоювати пристрасті, а виставляти себе на посміховисько перед усім світом. От цим «талантом» сповна володіє Костусєв. Його видатна скромність ніколи не дозволяла йому залишатися в тіні. І сьогодні про його незворотну профнепридатність говорить не тільки вся Одеса, але й уся Україна. І все це, зауважте, без шкоди для його репутації, тому що її давно нема».

Олександр  ОСТАПЕНКО:
«Штурм  мерії — наслідок  неконституційних  дій  самого  міського  голови»

Саме так прокоментував інцидент, що стався 21 грудня під стінами Одеської мерії голова депутатської фракції «Фронту змін» у міськраді Олександр Остапенко.

За його словами, підприємці одеських ринків ще за місяць до сесії подали заявку з проханням бути присутніми на ній. «Вони мали право бути присутніми. Тоді не було б порушення громадського порядку. Більше того, є пряма норма, що народний депутат має право ввійти в будь-яку державну установу чи орган місцевого самоврядування. А в будівлю мерії народного депутата (Павла Кириленка, — Прим. Ред.) не пустили», — цитує Олександра Остапенка сайт «048.ua».

Депутат зауважив, що дії пікетників, звичайно, теж були не зовсім законними, але сам недопуск та інші порушення спровокували такі реваншистські настрої. Ці події, додав він, показали, як міська громада ставиться до влади: «Це характеризує ситуацію в місті. Дедалі більше одеситів незадоволені своїм становищем і взагалі станом міста та його інфраструктури».

Олександр Остапенко впевнений, що такі протестні настрої виникають через те, що в Одесі не вирішуються проблеми ринків, у сфері ЖКГ та інші соціальні питання.

Андрій  ЮСОВ:
«Це  принципова  провокація і  «розвішування  ярликів»

26 грудня на так званому «антифашистському мітингу» біля будівлі Одеської облдержадміністрації, організованому Партією регіонів, було здійснено напад на журналістів незалежного видання «Взгляд из Одессы».

На кореспондента Богдана Осинского, що знімав мітинг, напали у той момент, коли він спробував поговорити з учасниками акції. Нападники спробували вирвати камеру, а коли їм це не вдалося, завдали кілька ударів у груди і стали вимагати посвідчення. Невідомий також погрожував журналістові відвести його в машину, «де розберуться». Після чого спробував ударити журналіста ногою (цей момент зафіксований на відео.

Працівники міліції, що були присутні на мітингу, на інцидент не відреагували і попросили «стати в сторону і знімати мітинг з відстані».

Голова обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов так прокоментував цю подію: «Мітинг організований правлячою партією для того, щоб роз’єднати демократичні сили в місті. Щоб у черговий раз лякати одеситів «нацистами». Одеса пережила справжню німецьку і румунську окупацію, пережила Холокост і пам’ятає, хто такі справжні нацисти і скільки горя вони принесли жителям. Тому зараз називати фашистами тих, хто протестує проти сьогоднішньої грабіжницької влади, — це принципова провокація і чергове «розвішування ярликів» від Партії регіонів».

«Демократичні сили повинні об’єднатися проти тих, хто хоче роз’єднати жителів Одеси, проти існуючої влади, яка обманює і грабує», — підсумував голова обласної організації партії УДАР.

Переглядів: 764
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua