З дитячих літ і до сивин — читач «Комуни» і «Новин»

Скільки себе пам’ятаю, я — з «Чорноморкою». Ще відтоді, коли газета носила назву «Чорноморська комуна». Тому про себе сказав так: «З дитячих літ і до сивин — читач «Комуни» і «Новин». Не просто читач, а постійний передплатник, який дуже болісно реагує на випадки, коли в поштовій скринці не виявлялося якогось номера. Бо це все одно, що скасована зустріч з дорогою тобі людиною.

Вже стало своєрідним штампом твердження, що газета — друг і порадник (маємо ж «Друг читача», «Порадницю»). Це справді так, коли видання виправдовує настільки високу оцінку. Приємно відзначити, що «ЧН» — та газета, на сторінках якої завжди представлені читацькі думки найрізноманітнішого спектру (рубрики «Прошу слова», «З редакційної пошти» й т. ін.).

Особисто мене ніколи не залишають байдужим ґрунтовні розвідки експертів, оглядачів, які досліджують суспільно-політичні процеси, проблеми національного відродження, історії, сьогоднішніх реалій. Навіть найгостріші дискусії відзначаються високою культурою і толерантністю.

Як філолог-україніст, який понад чотири десятиліття пропрацював на батьківщині Степана Олійника, найбільше цікавлюсь розвитком літератури рідного краю. «Чорноморські новини» завжди були для мене тим місцем, де маю змогу зустрітися з друзями-філфаківцями. Це — М. Суховецький, О. Різників, М. Палієнко, В. Сподарець, О. Олійників, Г. Могильницька, Ю. Сисін, Т. Ананченко й інші. Місце зустрічі змінити не можна.

Газету представляє прекрасний творчий колектив. Кожен журналіст має свій стиль, свою тематику. Я ж зачарований роботами Романа Кракалії. Збираю його ґрунтовні статті й використовую у спілкуванні з людьми. Тому хочу нагадати чомусь забуте твердження про те, що газета не тільки пропагандист, а й колективний організатор. Тим більше, що «Чорноморка» завжди стоїть на чітко визначеній державницькій позиції, має своє, ні на кого не схоже обличчя.

Живи, газето! Напередодні Новорічно-Різдвяних свят хочу побажати нових досягнень на творчому шляху.

Сергій МЕФОДОВСЬКИЙ.
Миколаївський район,
с. Ульянівка.

 

Переглядів: 950
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua