РубрикиСкандал

Ще один ганебний ляпас

«З Україною нарешті заговорили мовою дій. Пройшло менше трьох місяців з дня прийняття резолюції сенату США щодо санкцій проти українських посадовців. Першою жертвою погроз та вмовлянь Заходу став заступник Генерального прокурора України Ренат Кузьмін. І хоча Держдеп офіційно не оголошував початок застосування санкцій проти України, дипломати називають це першими паростками ізоляції. Колись так починалися санкції проти Білорусі. З таких же погроз виріс «список Магнітського» проти Росії», — пише Мустафа Наєм у статті «Ренат Кузьмін: перший пішов», опублікованій на «Українській правді».

Сам факт позбавлення візи високопосадовця — це вже міжнародний скандал. Але в даному випадку він ще ганебніший через те, що повідомлення про анулювання візи заступника Генпрокурора з’явилося не з дипломатичних джерел — в Україні або в США, — а з листа самого Кузьміна до американського президента Барака Обами, розміщеного на сайті Генеральної прокуратури. Дипломати, зауважує «УП», не пригадують жодного прикладу з історії міжнародних відносин, коли б представники правоохоронних органів зверталися з відкрити листами до президентів іноземних держав.

За інформацією видання, рішення про скасування візи Ренату Кузьміну було ухвалене ще в середині жовтня, про що його тоді ж поінформували. Підставою для анулювання візи стало те, що Кузьмін, маючи на руках звичайну туристичну візу, незаконно (без дозволу відповідних органів США) намагався проводити слідчі дії у цій країні. Про неприпустимість таких дій, що порушують візовий режим і міжнародне право, фігуранта нинішнього скандалу попереджали, але... Тепер Ренат Кузьмін вирішив, що вповноважений напряму спілкуватися з президентом іноземної держави.

Переглядів: 2364
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua