РубрикиБез рубрики

Зробімо це сьогодні!

Звернення  до  однодумців

Українська школа. Українська церква. Український театр. Український вільний  і український народний університети. Українські патріотичні партії. Український клуб, Український центр, Український дім. Українські товариства: козацьке, лікарське, «Просвіта». А також багато інших товариств, організацій та об’єднань роблять чимало задля того, щоб українство і українці, розвиваючись і зберігаючи власну ідентичність,  робили життя нашого міста, краю, світу багатшим і розмаїтішим.

Особливе місце у цій спільній справі належить українській газеті, бо маючи свою місію тут, вона допомагає всім іншим довести до широкого загалу вістку про їх існування і діяльність, знайти поповнення їхніх лав, забезпечити широке обговорення наболілих проблем серед однодумців і небайдужих.

Та сьогодні допомога потрібна саме їй — єдиній українській обласній газеті Одещини «Чорноморські новини». Слава Богу, в нас, у Батьківщині українців, періодичним виданням для росіян, євреїв, поляків, німців, болгар, інших можна розраховувати не лише на державну підтримку української держави, а й із держав інших: Росїї, Ізраїлю, Польщі, Німеччини тощо. І це чудово, й за всіх них ми раді. Незрозуміло інше: чому  обділеними увагою залишаються у себе вдома українські видання?

Тож звертаємося за підтримкою до українських громадських організацій, об’єднань, товариств, партій  і до українських громадян: підтримаймо газету «Чорноморські новини». І найпростіше це зробити — передплатити її! Для себе, для батьків, для дітей, для друзів, для добрих знайомих або сусідів чи родичів, для рідної школи, для найближчої бібліотеки, для свого офісу… Це й буде найкращою вашою участю в оголошеній до столітнього ювілею газети п’ятирічці «Чорноморських новин». Наперекір тим,  кому газета з незалежною позицією стала невгодна.

Зробімо це вже сьогодні! Адже до завершення передплати залишаються лічені дні. Нагадуємо, що найпростіше передплатити «Чорноморку» в будь-яку точку області на поштамті (вікна 25, 26), але зробити це, звісно, можна у кожному відділенні зв’язку чи в листоноші. І хай це стане першим кроком у реалізації нашого девізу:

«ЧОРНОМОРСЬКІ НОВИНИ» — ДО КОЖНОЇ РОДИНИ!»

Спілка читачів «Чорноморських новин».

Переглядів: 793
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua