РубрикиПолітика

«УДАР» проти монополії ПР

22 листопада політична рада партії «УДАР» Віталія Кличка ухвалила рішення про припинення повноважень ради Одеської обласної організації партії, її керівництва та керівників місцевих осередків. Виконуючим обов’язки голови обласної організації «УДАРу» призначено Андрія Юсова.

Такі кроки, йдеться у заяві, поширеній прес-службою обласної парторганізації, необхідні для подальшої розбудови політичної сили Віталія Кличка в Одесі та області, для формування нових завдань досягнення абсолютно конкретних цілей. Насамперед йдеться про залучення нових членів до опозиційної партії, якій довірили свої голоси 14% українців.

«Молода, енергійна, креативна та цілеспрямована команда людей, яким сьогодні доручили розбудовувати партійну структуру партії «УДАР» в Одеській області, вже показала себе на останніх виборах до парламенту. Тоді як екс-керівництво обласної організації займало відверто пасивну роль у веденні передвиборної кампанії, обласний штаб за короткий період мобілізував партійних активістів та прихильників для ведення активної агітаційної діяльності. Результатом цього стало зростання рейтингу «УДАРу» в Одеській області з 4,5—5% на початку кампанії в серпні цього року до 14% по області та 17% в Одесі за підсумками виборів. Ключову роль в успішному результаті партії на парламентських виборах на Одещині зіграли активна робота та авторитет лідера партії Віталія Кличка, а також призначення політичним координатором «УДАРу» в Одеській області Едуарда Гурвіца. Його авторитет та високий особистий рейтинг сприяли перетворенню «УДАРу» зі звичайної партії в силу, яка здатна поборотися з монопольним становищем провладної партії.

Отримавши таку підтримку серед одеситів та мешканців області, партія «УДАР» Віталія Кличка просто зобов’язана нарощувати свою політичну вагу в регіоні. Наступним кроком після реструктуризації та вирішення організаційних моментів стане реалізація планів щодо створення фракцій «УДАРу» в органах місцевого самоврядування», — йдеться у заяві.

Переглядів: 904
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua